30 komentāri
Aicina palīdzēt divu bērnu māmiņai, kas cietusi no vardarbības
FOTO: Labdarības Lapa Snowflake

”Daina ar vīru ir šķīrusies jau divus gadus. Pēc ilglaicīgas laulības sieviete vairs nevarēja paciest vīra regulāros sānsoļus un agresīvo attieksmi. Daina pašlaik audzina viena divus bērniņus, septiņus gadus veco meitu un piecus gadus veco dēlu,” vēsta ieraksts Labdarības Lapa Snowflake.

”Alimenti par abiem bērniem ir nokārtoti. Sieviete ir no Saldus, bet dzimtajā pilsētā bija problēmas atrast darbavietu un dzīvokļa īres izmaksas bija krietni par dārgu, pašlaik Daina ir pārcēlusies dzīvot uz Liepāju, atradusi jauku un saulainu dzīvokli, kura īres izmaksas mēnesī ir 80 eiro. Arī darba problēma ir atrisināta, pirmdien Daina sāks strādāt kādā uzņēmumā par konditori, bet joprojām ļoti nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, dzīvoklis ir pilnīgi tukšs, ļoti nepieciešams ledusskapis, skapis apģērbam, bērniem gultiņas vai viena divstāvīgā gulta, nepieciešama arī guļamvieta māmiņai, kā arī gultasveļa.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja Jums ir iespēja palīdzēt, lūdzu, sazinieties ar labdarības organizāciju Snowflake.  Ja Jums ir iespēja palīdzēt finansiāli, iegādājoties kādu no iepriekš minētajām lietām, aicinām ziedot, norādot konkrētu ziedojuma mērķi, kam ziedojums ir paredzēts.

Biedrība Labās Sirds Klubs
Reģ. Nr.: 40008234435
Banka: AS SWEDBANK
Konts: LV08HABA0551039748727

Biedrībai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas nodrošina ziedotājiem saņemt nodokļu atvieglojumus līdz 85% no ziedotās summas apmēra.

TOP komentāri

 • hmmm....
  +8 +8 0

  hmmm....

  par iedz'ivi Rita - pāris laulībā nodzīvoja piecus gadus. Pēdējā gadā vīrs meloja par darbiem, nebrauca mājās, nemaksāja par dzīvokli, un vienā dienā māte ar to, ko varēja paņemt rokās - bērni un bērnu mantas - devās uz Liepāju pie vīra mātes, tad laiku nodzīvoja pie Omes, bet nevarēja izbraukāt uz darbu, un vaktēt bērnus, otrs - jāpiebilst, ka morāli bija grūti pirmo gadu pēc šķiršanās un apziņas, ka vīrietis gadiem melojis un dzīvoja ar sievieti, kurai uztaisīja ātri bērnu, nelikās par savējiem ne zinis un naudu nemaksāja, solīa, bet nebija, tad ziniet - ir dzīvē, ka nākas tā dzīvot. Un ja reiz tēvs tik aši māti nosodīja tagad - tad kāpēc nekad nav iedomājies bērnus ņemt pie sevis - ja viņam tik labi viss?
 • Lily
  +7 +7 0

  Lily

  Piecus gadus vinja vinjam izdabaja un kad vinjs bija arzemes taisija nakamos sikos vinjai bija jacinas ar manas gimenes zvaniem jo vinjs nemaksaja maksajumus! ES pasaki savu vardu gribu redzet to drosmigo muti kas tadas mulkibas var gvelst! Drosi vien Gunta pieguletaja! Ceru ka pa tadu apmelosanu vinja tev labi vakara iedos!
 • Lily
  +7 +7 0

  Lily

  Vinjas virs vinjai nelava stradat jo bija jarupejas pa maju un berniem pec tam kad aizmuka tad vinjai neka nebija un ja Guntis Cimmermanis ir loti daudz parada manai gimenei joprojam jau varakus gadus! Sieviete kad dzivoja ar vinju dzivoja augsta maja bez toletes majas un citreiz tik uz maizes! Plus Guntis lika vinjai padzit vinjas miesigu mati un mazo brali no majam kas maksaja pa iri kamer vinjs njemas rinki ukraina! Sis virietis ir nevis virietis bet lupata! Brauc ar muti un uzdzivo uz visu rekiniem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl