Aicina palīdzēt bērniem no Ukrainas kara plosītajām teritorijām

0 Komentāru
Aicina palīdzēt bērniem no Ukrainas kara plosītajām teritorijām
(Foto: LETA)

Sociālajā tīklā Facebook izplatīts aicinājums palīdzēt bērniem, kuri nāk no Ukrainas austrumos notiekošās karadarbības skartajiem rajoniem. Šo iniciatīvu uzņēmusies Alianse Latvija bez bāreņiem. 

”Mīļie cilvēki,draugi! Kam ir iespēja uzņemt kādu bērnu no Ukrainas kara skartajiem rajoniem-padodiet ziņu vai dalieties!!!! Tikai uz mēnesi !!! Atgūties no tām šausmām! Kuram nav tādas iespējas(ziniet,ka šie bērni nav izvēlīgi ne vienā dzīves aspektā),var ziedot naudiņu ceļam un dokumentu noformēšanai,” vēsta ziņojums.

Projekta organizētāji sniedz iespēju bēgļu ģimenēm uz termiņu, līdz 1 mēnesim sūtīt savus bērnus vecumā no 9-17 gadiem uz kristiešu ģimenēm Ukrainā un ārzemēs sociālajai rehabilitācijai. Šajā laika posmā vecākiem ir iespēja atrast sev darbu un jaunu dzīvesvietu.

Ģimene, kas uzņem bērnus, savu iespēju robežās uzņemas iztikas izdevumus visā bērnu rehabilitācijas termiņa laikā, kā arī biļešu un dokumentu noformēšanas izdevumus.

Organizatori meklē ģimenes, kuras vēlas uzņemt bērnus no kara konflikta zonām savā ģimenē uz vienu mēnesi. Tāpat mēs meklējam sponsorus, kuri varētu apmaksāt bērnu braucienu un dokumentu noformēšanu. Mēs lūdzam atsaukties visus, kuri var piedāvāt kādu citu palīdzību dotajā projektā: biļetes uz kino, teātri, cirku, ekskursijām, akvaparku, dāvanas bērniem.

Doņeckā skarbos apstākļos pazemes patversmēs dzīvo aptuveni 1100 bērnu, otrdien paziņojis ANO Bērnu fonds (UNICEF).

Fonda darbiniekiem izdevies pārbaudīt 12 bumbu patversmes, kur mitinās pieaugušie un vecāki ar bērniem.

Ar plašāku informāciju var iepazīties šeit!

0 Komentāru