7 komentāri
Aicina nabadzīgo bērnu atbalstam ziedot mazlietotus apavus un apģērbu
FOTO: Flickr

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv aicina iedzīvotājus Rīgas tirdzniecības centros nabadzīgo bērnu atbalstam ziedot mazlietotus bērnu un pusaudžu apavus un apģērbus.

Ziedot šos apģērbus būs iespējams laikā no 2015. gada novembra līdz 2016. gada janvāra beigām Annels rotaļu laukumos lielākajos Rīgas tirdzniecības centros: Alfa, Mols, Dole, Domina Shopping, Sky&More un Spice.

Akciju rīko bērnu apavu un apģērbu interneta veikals SIA Liberi un bērnu rotaļu istaba Annels, sadarbojoties ar labdarības organizāciju Palīdzēsim.lv.

TOP komentāri

 • Evita
  +3 +3 0

  Evita

  Dace, nav tādas VALSTS NAUDAS. Tā ir Nodokłu maksātāju nodokłos samaksātā nauda, no kuras ir jāsamaksā pensijas, pabalsti, algas skolotājiem, medikiem, policistiem u.t.t.
  Starp citu, vai Jūs maksājat nodokłus? Jo ir diemžēl Latvijā tādi cilvēki, kuri visu gaida no šīs "VALSTS NAUDAS", bet paši nodokłos ne centa nav samaksājuši.
 • Liene
 • Liepājniece
  +2 +2 0

  Liepājniece

  Līdzcilvēki vairāk domā par bērniem nekā valsts,labāk nēsāt mazlietotas drēbes neka staigāt galīgi bez nekā.jo uz valsti nav ko cerēt.Ir cilvēki,kas nav izlepuši un iztiek ar to kas ir.nevis gaida,kad valsts kādreiz iedos naudu jaunajām drēbēm.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl