Aicina laikus nosūtīt apsveikuma kartītes un vēstules

Komentāri

“Latvijas Pasts” aicina laikus nosūtīt apsveikuma kartītes un vēstules saviem draugiem, radiem un tuviniekiem!

Atkarībā no adreses sūtījuma nogādāšana adresātam laikā pirms un pēc Ziemassvētkiem var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti, jo katram starptautiskā pasta operatoram ir noteikti savi dienu limiti, cik ilgā laikā būs iespējams nodrošināt vēstuļu piegādi, un pasta operatori, tuvojoties gadumijai, palielināto sūtījumu apjomu dēļ ir īpaši noslogoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valdis Ilguns, “Latvijas Pasta” Sūtījumu apstrādes departamenta direktors

Kartītes, vēstules un visa veida sūtījumus pa Latviju, lai saņemtu adresāts līdz Ziemassvētkiem, vēlams nosūtīt līdz 19. decembrim, savukārt, ja mēs runājam par ārzemēm, par sūtījumiem uz ārzemēm šīs pašas vēstules vēlams nosūtīt līdz šīs nedēļas beigām, līdz 16. decembrim.

Salīdzinājumā ar oktobri un novembri patlaban “Latvijas Pastā” ienāk pat divreiz vairāk vietējo un starptautisko vēstuļu – kopumā ap 50 tūkstošiem vēstuļu dienā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl