Aicina laikus nosūtīt apsveikuma kartītes un vēstules

Komentāri

“Latvijas Pasts” aicina laikus nosūtīt apsveikuma kartītes un vēstules saviem draugiem, radiem un tuviniekiem!

Atkarībā no adreses sūtījuma nogādāšana adresātam laikā pirms un pēc Ziemassvētkiem var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti, jo katram starptautiskā pasta operatoram ir noteikti savi dienu limiti, cik ilgā laikā būs iespējams nodrošināt vēstuļu piegādi, un pasta operatori, tuvojoties gadumijai, palielināto sūtījumu apjomu dēļ ir īpaši noslogoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valdis Ilguns, “Latvijas Pasta” Sūtījumu apstrādes departamenta direktors

Kartītes, vēstules un visa veida sūtījumus pa Latviju, lai saņemtu adresāts līdz Ziemassvētkiem, vēlams nosūtīt līdz 19. decembrim, savukārt, ja mēs runājam par ārzemēm, par sūtījumiem uz ārzemēm šīs pašas vēstules vēlams nosūtīt līdz šīs nedēļas beigām, līdz 16. decembrim.

Salīdzinājumā ar oktobri un novembri patlaban “Latvijas Pastā” ienāk pat divreiz vairāk vietējo un starptautisko vēstuļu – kopumā ap 50 tūkstošiem vēstuļu dienā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl