Aicina balsot par konkursa “Labās gribas uzņēmējs 2017” pusfinālistiem

Pievienot komentāru
Aicina balsot par konkursa “Labās gribas uzņēmējs 2017” pusfinālistiem
Publicitātes foto

“Reach for Change Latvia”, kanāls TV3 un SEB banka aicina ikvienu balsot par konkursa “Labās gribas uzņēmējs” pusfinālistiem. Ar pretendentu idejām ikviens tiek aicināts iepazīties un par tām nobalsot ziņu un izklaides portālā Skaties.lv līdz 24. janvārim!

Ir sācies konkursa “Labās gribas uzņēmējs 2017” viens no  pēdējiem atlases posmiem – publiskā balsošana, kur ikviens, izmantojot “Draugiem.lv” vai “Facebook” kontus, varēs nobalsot par kādu no astoņiem projektiem, kuri vērsti uz bērnu dzīvju uzlabošanu Latvijā.

Nobalsot iespējams šeit!

Visi astoņi pusfinālisti ir izgājuši akseleratora programmu, kur auga, attīstījās un pierādīja sevi. Tagad projektu autori ar lielu entuziasmu un degsmi acīs ir gatavi nodot savas idejas plašākas publikas vērtējumam. Balso par savu favorītu no 15. janvāra – 24. janvāra plkst. 23.59 portālā Skaties.lv.

Publiskais balsojums izšķirs, kuri seši projekti piedalīsies konkursa finālā un turpinās cīņu par galveno balvu 15 000 eiro no kanāla TV3 un bērnu simpātiju balvu 5 000 eiro vērtībā no ”SEB bankas”

“Reach for Change” vadītāja Latvijā Jevgenija Kondurova norāda, ka šī gada konkursa latiņa ir uzstādīta augsta, jo projekti ir ļoti kvalitatīvi un ar lielu potenciālu radīt sistēmas maiņu nākotnē. Šobrīd ir grūti prognozēt, kuri projekti varētu iekļūt fināla, jo katrs no tiem ir īpašs un unikāls. Šogad konkursa radošā komanda aktīvi strādā pie konkursa noslēguma posma, kas norisināsies 26. janvārī, Kaņepes Kultūras Centrā.

Konkurss “Labās gribas uzņēmējs” ir bezpeļņas organizācijas “Reach for Change” iniciatīva, kas tiek īstenota kopā ar partneriem SEB banku un televīzijas kanāliem TV3 un 3+. Konkursa mērķis ir atbalstīt sociālos uzņēmējus, kuriem ir idejas, kā uzlabot bērnu dzīvi un labklājību Latvijā. Šis Latvijā īstenotais konkurss ir daļa no plašākas “Reach for Change” un starptautiskās sadarbības “The Game Changers”, kas notiek dažādās valstīs.