Āfrikas cūku mēris Dubnas novada saimniecībā inficējis jau 18 cūkas

Komentāri

Āfrikas cūku mēris uzliesmojis mājas cūku vidū; saslimušas 18 cūkas Daugavpils novada Dubnas pagasta saimniecībā.

Pārtikas un veterinārā dienesta direktors Māris Balodis norāda, ka šīs cūkas tiks izkautas un aizvestas uz mobilo krematorija Daugavpils pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā galveno iemeslu cūku mēra uzliesmojumam viņš min svaigās zaļās masas izbarošanu – iedzīvotāji nav ņēmuši vērā iepriekšējā gada pieredzi un nav ieklausījušies. Tāpat kā mēra cēlonis varot tikt minēts vietējās mežacūkas, kas inficētas ar šo bīstamo slimību.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl