Ādažu uzņēmēji aktīvi iesaistās armijas vajadzību nodrošināšanā

Pievienot komentāru

Mums tikai jāprot paņemt un izmantot šo iespēju, tā par NATO karavīru pieplūdumu Ādažos saka vietējie uzņēmēji.

Viņi tagad teju melnām mutēm raujas, lai spētu nodrošināt visas tās vēlmes – gan sadzīviskās, gan tehniskās, kuras šobrīd pieprasa svešzemju karavīri. Vietējo uzņēmēju pārstāvis nosaka, ka ādažnieki nebaidās riskēt pat, ja figurē nosprausts piecu gadu termiņš, cik ilgi te sabiedrotie uzturēsies.

“Nebaida, jo armija tik lielus līdzekļus iegulda bāzes attīstībā un tam jāiet līdzi. Uzņēmējiem šobrīd ir pilns priekšstats par to, kādi pakalpojumi ir armijai vajadzīgi, un ir jautājums tikai par vienu – kā to realizēt un pēc iespējas ātrāk,” skaidro ”Ādažu uzņēmēji” valdes priekšsēdētājs Uldis Štēbelis.

Signāls, ka NATO spēki ienāk Latvijā, izskanēja tieši pirms gada. Un tikai tad Ādažu novada pašvaldība aptvēra lietas nopietnību. Jo kopskaitā 1200 ārvalstu karavīru, kas te būs pastāvīgi, un vēl tie, kas piepulcējas ik pa laikam uz mācībām, veido būtisku iedzīvotāju daļu. Kopā ar mūsējiem un sabiedrotajiem šobrīd armijas bāzē Kadagā ir 3 tūkstoš karavīru. Kā smej vietējie, Ādažiem klāt vēl viena neliela pilsēta. Tāpēc ir svarīgi, lai karavīriem šeit būtu ko darīt. Plašāk par ārvalstu karavīru vēlmēm stāstīsim ziņās 8.00.