Ādamsonam neesot nojausmas, kas viņam tiek inkriminēts

2 komentāri
Ādamsonam neesot nojausmas, kas viņam tiek inkriminēts
IEVA LEINIŠA, LETA

Saeimas deputātam Jānim Ādamsonam (S) neesot nekādas nojausmas, kas viņam tiek inkriminēts, šodien Saeimas ārkārtas sēdē, kurā tika lemts par viņa izdošanu kratīšanai, teica pats deputāts.

“Mafiozās struktūras mūsu valstī devušas prettriecienu. Grēkus aiz sevis es nejūtu. Lai ko pieņemtu Saeima, man grūti komentēt to, ko es pat nezinu. Man nav ne mazākās nojausmas, kas man tiek inkriminēts,” Saeimas sēdē teica Ādamsons.

Viņš akcentēja, ka nebija uzaicināts uz Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju, kur šis jautājums tika skatīts, un nav iepazinies arī ar Ģenerālprokuratūras vēstuli.

Ādamsons bija pārliecināts, ka Saeimas vairākums nobalsos par viņa izdošanu, jo tas nenotiekot pirmo reizi.

“Paskatīsimies, ar ko šis cirks beigsies,” teica deputāts.

LETA jau ziņoja, ka Ģenerālprokuratūras lūgums par Saeimas deputāta Ādamsona izdošanu apcietināšanai saistīts ar aizdomām par spiegošanu Krievijas labā, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Ģenerālprokuratūra Saeimu lūdz piekrist deputāta kratīšanai, aizturēšanai un apcietināšanai.

Lēmuma projektā, ko Saeimas prezidijā iesniegusi parlamenta Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija, teikts, ka tas ir par piekrišanu 13. Saeimas deputāta Ādamsona kratīšanai, par kratīšanas veikšanu Saeimas deputāta dzīvesvietā un darba vietā, viņa aizturēšanai, apcietināšanai un citu drošības līdzekļu piemērošanai, kā arī aizturēšanas un kratīšanas rezultātā izņemto priekšmetu apskatei.

Ādamsons darbojas Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā, un viņam nav Satversmes aizsardzības biroja izsniegtas pielaides valsts noslēpumam, noskaidroja aģentūra LETA.

Lasi vēl:

2 komentāri