Aculiecinieks par avāriju Rubenē: Ātri apstājos, padomāju un skrēju palīgā… pavērās diezgan drūms skats

13 komentāri
Aculiecinieks par avāriju Rubenē: Ātri apstājos, padomāju un skrēju palīgā… pavērās diezgan drūms skats
LNT Ziņas

Svētdien, 24.jūnijā, īsi pirms plkst. 1, uz Valmieras šosejas Kocēnu novada Rubenē noticis traģisks ceļu satiksmes negadījums. 

Par negadījuma iemeslu tiek uzskatīts uz ceļa izskrējis alnis – ar to sadūrās vieglā automašīna “Volvo”, sadursmes rezultātā iebraucot pretējā joslā, kur tieši tobrīd pretī brauca kravas auto.

Frontālā sadursme bija liktenīga pieciem cilvēkiem, kas atradās vieglajā auto – divi cilvēki gāja bojā, vēl trīs palika iesprostoti sadauzītajā automašīnā. Glābšanas dienestiem vienu no cietušajiem izdevās atbrīvot tikai aptuveni stundu pēc avārijas.

Aculiecinieks: Īsti nesapratu, kas tur notiek, redzēju “fūri” grāvī… Neviens vēl nebija īsti piebraucis, un pats nesapratu, kas tur īsti notiek, knapi izvairījos no visa. Ātri apstājos, padomāju un skrēju palīgā. Un tur jau pavērās diezgan drūms skats. Tur bija divi cilvēki gājuši bojā un trīs iesprostoti mašīnā.

LNT Ziņas: Netika ārā?

Aculiecinieks: Nē, nē. Paldies Dievam, jau vīrietis iepriekš bija piesteidzies, izsaucis nezinu, vai ātro palīdzību, ugunsdzēsēji ātrāk atbrauca.

Avārijā iesaistītā kravas auto vadītājs LNT Ziņām sacīja, ka viss noticis tik ātri, ka no sadursmes nav bijis iespējams izvairīties. Meža dzīvnieku šoferis pat nav pamanījis, taču sadursme bijusi ļoti spēcīga, jo vieglā automašīna pārvietojusies ar lielu ātrumu.

Ceļu policijas priekšnieks Normunds Krapsis, komentējot notikušo, LNT Ziņām atzina, ka uz Latvijas autoceļiem pārāk maz vietās ir nožogojumi, kas neļauj meža dzīvniekiem nokļūt uz šosejām.

Video: Traģiska avārija Rubenē

13 komentāri