2 komentāri

Bēdīgi slaveno Krišjāņa Barona ielas remontdarbu laikā absurda situācija izveidojusies pie Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas. Barona ielā uzstādīts reklāmas stends un puķu podi, kas traucē mūziķiem un apmeklētājiem piekļūt Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijai.

Pie akadēmijas ēkas ir grūti piebraukt transportam, kas nereti ved gan mūziķus, gan viņu instrumentus uz ēkā notiekošajiem koncertiem. Diemžēl stends apgrūtina mūzikas instrumentu ienešanu ēkā. Mūzikas akadēmijas pārstāvji vairākas reizes vērsušies Rīgas domē, bet tomēr Rīgas būvvalde atsakās reklāmas stendu noņemt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd ir uzrakstīta vēstule Rīgas domes vadītājam Nilam Ušakovam. Atbilde vēl nav saņemta.

Studenti solās būt neatlaidīgi un gatavi turpināt cīņu. Ja nekas nemainīsies, netiek izslēgta pat protesta akciju rīkošana pie Rīgas domes.

Foto

TOP komentāri

 • Inga
  +2 +2 0

  Inga

  CSN neparedz automašīnu braukšanu vai novietošanu uz gājēju ietves/trotuāra priekš tam ir blakus ceļš - raksta autors iešām muļķis..
 • tasiks
  +2 +2 0

  tasiks

  Absurds ir tikai šis raksts un tā autors muļķis laikam ir, jo nekur neredzēju, ka gājējs vai kāds ratiņos netiktu garām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl