Absurds! Rīgas bērnudārzos sāks skaitīt, cik daudz tualetes papīra izmanto bērni

4 komentāri
Absurds! Rīgas bērnudārzos sāks skaitīt, cik daudz tualetes papīra izmanto bērni
Flickr

Rīgas bērnudārzi saņēmuši vēstuli no pašvaldības, kurā pausts, – turpmāk būs jāskaita, cik daudz tualetes papīra izmanto gan bērni, gan audzinātāji. Bērnudārzu vadītāji uzskata, – tas ir absurds!

Pašvaldībā esot sarēķinājuši, ka gada laikā katram bērnam vajadzētu pietikt ar astoņiem rullīšiem tualetes papīra, kas izmaksājot aptuveni divus eiro. Bērnudārzā gan sarēķinājuši – sanāk tomēr nedaudz vairāk.

“Tagad pirmsskolas mācību iestāžu vadītājiem uzdots neiespējams rēbuss: jāziņo, cik daudz bērni iztērē tualetes papīru… Katrs mazulis taču dupsi slauka citādāk! Cits aizsapņojas un iztin pusi rullīša, cits to samērcē podā… Papīra patēriņš ik reizi ir atšķirīgs. Sašutums arī par to, ka nu būs darbs veselam baram ierēdņu: datus savākt, apkopot un pēc tam analizēt. Manuprāt, absurda situācija,” raidījumam Bez Tabu raksta kāda sašutusi bērnudārza darbiniece.

Foto:

”Mans personīgais viedoklis – vai tiešām šajā brīdī esam tik tālu nonākuši, ka mums būtu jāuzskaita tualetes papīra izlietojums. Ja mēs tagad sākam domāt par to, ka mums jāsāk ekonomēt uz tualetes papīru, nu tad ir, kā es jau teicu – cik zemu mēs varam krist? Ejot uz tualeti, auklīte bērnam noplēš pāris tualetes papīra gabaliņus, un tev ar to ir jāpietiek? Bet, ja bērnam nepietiek, ko tad viņš darīs?” pauž Antra Vilcāne, pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja.

”Ja mums vairāk nav problēmu, kā tualetes papīru skaitīt, nu tad piedodiet…,” saka kāda cita bērnudārza pārstāve. Lieka matu skaldīšana un laika patēriņš – tā uzskata teju visi aptaujāto bērnudārzu vadītāju.

Video!

4 komentāri