Komentāri

Absurds, šantāža un provokācija – šie vārdi raksturo lielas daļas Eiropas Parlamenta deputātu viedokli par piedāvājumu ieviest soda naudu par katru neuzņemto patvēruma meklētāju. Ierosinātās reformas trešdien, 11. maijā, Strasbūrā izsauca emocionālas debates, kurās atbalstu soda naudas ieviešanai pauda vien retais eiroparlamentārietis.

Divu gadu laikā no bēgļu nometnēm Grieķijā un Itālijā uz citām dalībvalstīm jāpārvieto 160 tūkstoši cilvēku. Tomēr kopš gada sākuma nav pārvietots pat 1% no šī skaita. Lai efektīvāk cīnītos ar bēgļu krīzi, Eiropas Komisija ierosina ieviest bēgļu uzņemšanas obligātās kvotas, kā arī piedāvā ieviest bargas finansiālas sankcijas – 250 tūkstošu eiro lielu soda naudu par katru neuzņemto patvēruma meklētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par šiem priekšlikumiem šodien debatēja eiroparlamentārieši, kuri vispretrunīgāk vērtē soda naudas ieviešanu. Atbalstu tam pauž vien retais.

Vairums debatētāju asi kritizēja ceturtdaļmiljona soda naudu par katru neuzņemto patvēruma meklētāju. Kā argumenti izskanēja tas, ka tādējādi tiek sodīti nodokļu maksātāji, kā arī priekšlikums tika pelts kā greizs tāpēc, ka dalībvalstīm tiek dota iespēja atpirkties no bēgļu uzņemšanas.

Šīs debates apliecina, cik grūti būs panākt vienošanos ar Eiropas Komisiju, lai reformētu patvēruma meklētāju uzņemšanas sistēmu. Turklāt savs vārds vēl būs sakāms dalībvalstu valdībām.

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl