Absurds! Aglonas baznīca par tirgošanās licenci prasa 450 eiro

7 komentāri

Jau šajā nedēļas nogalē Aglonā pulcēsies iedzīvotāji no Latvijas, kā arī citām valstīm, lai svinētu Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkus. Šo notikumu prasmīgi izmanto turienes bazilika, iekasējot visai lielas summas par tirgošanās platības īri.

Par ieejas maksu Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos jāmaksā nav, taču tas tiek kompensēts ar tirgošanās maksu. Aglonas bazilikas priesteris Daumants Abrickis norāda, ka par 2 metru platību ir jāmaksā 115 eiro, bet, ja vēlas četrus metrus, tad jāmaksā dubultā.

Skaties foto!

Dārgās samaksas dēļ daudzi tirgotāji nolēmuši nedoties uz Aglonu – no dažiem, kas vēlējušies darboties lielākā platībā, paprasīti pat 450 eiro. Šobrīd izsniegtas 100 tirgošanās licences, kas sanāk 115 000 eiro, taču, visticamāk, potenciālā peļņa ir vēl augstāka, jo daudzi aizņems lielāku platību.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Santa
  +3 +3 0

  Santa

  Pilnigi piekriitu ka tas nav nekads apsurds! Tad jau apsurds ir ari tas ka uz shaadiem sveetkiem pie baznicas tiek tirgota apakshvelja u.c. Ne buut ne pirmaas nepiecieshamibas preces un tadas kam ar baznicu un shiem svetkiem nav nekada sakara!
 • Madara Elizabete Ņevodņičenko
  +2 +2 0

  Madara Elizabete Ņevodņičenko

  Vislabākais šajā rakstā ir matemātika. 115 eur * 100 licences = 11,500 eur, nevis 115,000! Nu tāda uzvārīšanās, ņemot vērā svētku grandiozitāti un no tā izrietošās izmaksas... Žurnālistika "at it's best". Paskatāmies vispirms katrs uz sevi, pirms klupt virsū citiem.
 • Zzz
  +2 +2 0

  Zzz

  Vai kads ir redzejis, ka bez ieguldijuma var gut pelnu? Ta nav "briesmiga" samaksa, paskatoties apkart si cena ir maza, nemot vera cik liela pelna Tiek guta Uz siem kv.m , pati katru gadu braucu Uz Aglonu Un pie tirgotajiem rindas nerimstas visas dienas garuma. Varbut Ja Baznicai ir japiedava bezmaksas tirgosas vietas, tad tirgotajiem bezmaksas preces

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl