Komentāri

Absolūtais vairākums jeb 85% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Latvijā ir nepieciešams attīstīt velo infrastruktūru, atklāj jaunākā pētījumu aģentūras TNS aptauja.

Zīmīgi, ka tikai 13% aptaujāto ir “pret” šādu domu, bet 2% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu nostāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzinājumā ar šā gada maiju Latvijas iedzīvotāju viedoklī par nepieciešamību valstī attīstīt velo infrastruktūru nav vērojamas lielas atšķirības.

Ko iemācījusi Garkalnes traģēdija? Riteņbraukšanas treneru debates aizrit ”augstos toņos”

Skaļos balss toņos aizvadīts vērtējums, vai samazināt uz šosejām atļauto riteņbraucēju maksimālo skaitu no šā brīža 14 uz mazāku skaitu. Vieni vērtē – gara un lēni braucoša bērnu kolonna provocējot autobraucējus uz agresīvākiem apdzīšanas manevriem. Pretinieki argumentēja to kā finansiāli neizdevīgu ierosinājumu, jo tad ar viena vecuma bērniem būtu divreiz jādodas riteņbraukšanas treniņā.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl