Uzņēmēji un lauksaimnieki šobrīd iebilst pret valdības ieceri jau nākamgad par 50 eiro celt minimālo algu, jo, viņuprāt, minimālās algas straujš kāpums var veicināt bezdarbu. Ko domā sabiedrība?

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • nu,nu

  nu,nu

  Protams tās ir kapeikas...Paši sev pieliek pa 800eiro,Tautai 50eiro...,kurus ar uzviju nodokļos tik un tā paņems atpakaļ!!!Ja ar nākam gadu ceļ cenu degvielai,alkoholam,cigaretēm,tad var rēķināties ka uz visu būs parautas cenas,kuras jau tagad ir nereāli augstas!!!Tauta ir pamesta novārtā,ka tik pašiem pilnas kabatas,privilēģijas,prēmijas...,un tas viss no mūsu samaksātajiem nodokļiem!!!
 • Inta

  Inta

  Pareiz gan ka lauksaimnieki brēc par algas pacelšanu jo tagad būs vairāk jāmaksā tam vergam kas viņam par pus velti vergoja.Paši sagrāba tūkstošus,bet vergs neko'.Tad vēl sūdzas,ka nav kas pie viņiem strādā.
 • Ēriks no Ventspils
  +12 +12 0

  Ēriks no Ventspils

  Protams, ka uzņēmēji neatbalsta, bet ne jau tādēļ, ka darbiniekiem būs vairāk jāmaksā, bet tādēļ, ka līdz ar minimālo algu aug arī "minimālie nodokļi". Nodokļu politika jau nu mūsu valstī nekādi neveicina ekonomikas attīstību!
 • s

  s

  Protams-mums algas ir mazas, domáju, ka vaina nav tikai politiku un dazu uznémeju skandétá neproduktivitáte darbá, bet man vértígáks liekas paaugstináts neapliekamais minimums gan darba néméjam, gan vina apgádámajiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!