5 komentāri

Uzņēmēji un lauksaimnieki šobrīd iebilst pret valdības ieceri jau nākamgad par 50 eiro celt minimālo algu, jo, viņuprāt, minimālās algas straujš kāpums var veicināt bezdarbu. Ko domā sabiedrība?

Jaunas aptaujas dati liecina, ka absolūtais vairākums (87%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta minimālās algas palielināšanu no 380 eiro līdz 430 eiro, ko tiek plānots darīt nākamgad.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai 8% aptaujāto šo ieceri neatbalsta, bet vēl 5% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • I
 • Ēriks no Ventspils
  +12 +12 0

  Ēriks no Ventspils

  Protams, ka uzņēmēji neatbalsta, bet ne jau tādēļ, ka darbiniekiem būs vairāk jāmaksā, bet tādēļ, ka līdz ar minimālo algu aug arī "minimālie nodokļi". Nodokļu politika jau nu mūsu valstī nekādi neveicina ekonomikas attīstību!
 • s
  +9 +9 0

  s

  Protams-mums algas ir mazas, domáju, ka vaina nav tikai politiku un dazu uznémeju skandétá neproduktivitáte darbá, bet man vértígáks liekas paaugstináts neapliekamais minimums gan darba néméjam, gan vina apgádámajiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl