Āboltiņas “oooouuuu” pārvilcis svītru plāniem sēsties premjeres krēslā

20 komentāri
Āboltiņas “oooouuuu” pārvilcis svītru plāniem sēsties premjeres krēslā
Foto: LETA

Nevietā atkārtots patskanis ir pārvilcis strīpu Solvitas Āboltiņas samērā nesenajam pieteikumam startēt kā valdības vadītājai, ja tādi laiki pienāks, ziņo raidījums LNT TOP 10.

Jau ziņojām, – lai arī elementāra loģika prasītu piketētājus uzlūkot ar līdzjūtīgām un līdzcietības asaru pilnām acīm vai vismaz mēģinātu klātienes sarunās vēlreiz pārdot tēzi “naudas ir tik, cik ir” un “pacietieties, nākamgad būs”, Solvita Āboltiņa uz sanākušo prasībām reaģēja pavisam savdabīgi. Proti, viņa sanākušos seniorus izmēdīja, kliedzot “ouuuu”.

Atbilde nebija ilgi jāgaida, jo sociālie tīkli sašutumā “uzsprāga”, savukārt sabiedrības viedoklis, ka šī ir klaja ņirgāšanās, kā runā, licis uz Solvitu Āboltiņu raudzīties šķībi pat pašas partijā. Izskanējis pat, ka pēc šāda gājiena, vai viņa maz drīkst kandidēt nākamajās vēlēšanās. Jo, ja tas notiktu, tad iekļūšanai parlamentā uz Honkongu sliežu biznesu “bīdīt” būs jādodas veselam pulkam partijas biedru. Tās pat dienas vakarā saprotot, ka notikušo par parastu joku nu nekā pagriezt nevarēs, Vienotības priekšsēdētāja par savu rīcību atvainojās, bet vai ar to būs gana?

Skaties!

Skaties video!