Āboltiņas “oooouuuu” pārvilcis svītru plāniem sēsties premjeres krēslā

20 komentāri
Āboltiņas “oooouuuu” pārvilcis svītru plāniem sēsties premjeres krēslā
Foto: LETA

Nevietā atkārtots patskanis ir pārvilcis strīpu Solvitas Āboltiņas samērā nesenajam pieteikumam startēt kā valdības vadītājai, ja tādi laiki pienāks, ziņo raidījums LNT TOP 10.

Jau ziņojām, – lai arī elementāra loģika prasītu piketētājus uzlūkot ar līdzjūtīgām un līdzcietības asaru pilnām acīm vai vismaz mēģinātu klātienes sarunās vēlreiz pārdot tēzi “naudas ir tik, cik ir” un “pacietieties, nākamgad būs”, Solvita Āboltiņa uz sanākušo prasībām reaģēja pavisam savdabīgi. Proti, viņa sanākušos seniorus izmēdīja, kliedzot “ouuuu”.

Atbilde nebija ilgi jāgaida, jo sociālie tīkli sašutumā “uzsprāga”, savukārt sabiedrības viedoklis, ka šī ir klaja ņirgāšanās, kā runā, licis uz Solvitu Āboltiņu raudzīties šķībi pat pašas partijā. Izskanējis pat, ka pēc šāda gājiena, vai viņa maz drīkst kandidēt nākamajās vēlēšanās. Jo, ja tas notiktu, tad iekļūšanai parlamentā uz Honkongu sliežu biznesu “bīdīt” būs jādodas veselam pulkam partijas biedru. Tās pat dienas vakarā saprotot, ka notikušo par parastu joku nu nekā pagriezt nevarēs, Vienotības priekšsēdētāja par savu rīcību atvainojās, bet vai ar to būs gana?

Skaties!

Skaties video!

TOP komentāri

 • Rudensroze
  +20 +20 0

  Rudensroze

  Var saprast arī tos , kas Āboltiņu apsauca- visi ir vīlušies viņas darbos , kā arī nostrādā tas , ka palikdama aiz "svītras" vienalga tak tika augstajā , kārotajā amatā , proti- neviens netic , ka tas iegūts godīgā ceļā .... Nrviens neko pozitīvu nesaskata viņas darbos , kā tikai gudru runāšanu un smuku gozēšanos.... tauta vīlusies , smagi vīlusies.....
 • smaili
  +9 +9 0

  smaili

  Varbūt vēl ielūgumu uz diskuju aizsūtīt...
  Tātad pēc tavām domām visi kuri tur bija ...bija vai nu suņi vai kuces??????
  Vienotībai jāpazūd no politiskās skatuves...Tu zini cik pensionāru vēlēšanās balso?
  Neticu ka kaut viens no viņiem vēl balsos par šo Tautas Nicinātāju Partiju.
 • Artis
  +9 +9 0

  Artis

  Voldi, ir jābūt absolūti stulbam, lai šādi reaģētu uz tautas dusmām! Galu galā pateicoties tautas balsīm, ši zoss vispār ir Saeimā. Nodokļu maksātāji maksā viņai algu! No kura laika kalpi drīkst kungiem acīs lekt? Lai tinas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl