Komentāri

Jūnija sākumā savulaik ietekmīgā partija Vienotība ārkārtas kongresā izvēlēsies jaunu vadību. Solvita Āboltiņa paziņojusi, ka uz valdes priekšsēdētājas amatu nekandidēs; parādījušies jauni kandidāti – kā to vērtē sabiedrība?

TNS aptaujā secināts, ka 29% uzskata, ka par nākamo partijas Vienotība valdes priekšsēdētāju jākļūst bijušajam eirokomisāram Andrim Piebalgam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Citus potenciālos partijas līderus iedzīvotāji norādījuši salīdzinoši retāk: 5% min Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu, 3% pašreizējo partijas valdes priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu, 2% – Salaspils novada domes priekšsēdētāju Raimondu Čudaru un 2% – partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētājas vietnieku Edvardu Smiltēnu.

32% norādījuši, ka par nākamo partijas Vienotība valdes priekšsēdētāju nevajadzētu kļūt nevienai no šīm personām. Un lielam skaitam – 29% iedzīvotāju – nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl