Āboltiņa: Ne viens cilvēks var uzcelt partiju, ne viens cilvēks var to nograut

3 komentāri
Āboltiņa: Ne viens cilvēks var uzcelt partiju, ne viens cilvēks var to nograut
Kaspars Krafts / f64

Viņas izslēgšana no partijas “Vienotība” neapdraud valdības un pašas partijas stabilitāti – tā intervijā “900 sekundēm” apliecināja Solvita Āboltiņa.

Kopš 2010. gada Solvita Āboltiņa bija partijas “Vienotība” valdē, taču 8. novembrī viņa tika izslēgta no partijas. Kā viens no partijas Saeimas frakcijas vadītāja kandidātiem tiek minēts deputāts Hosams Abu Meri. Pati Āboltiņa plāno turpināt vadīt Saeimas Nacionālās drošības komisiju.

Sarunā ar “900 sekundēm” ilggadējā politiķe minēja, ka “Vienotības” Saeimas frakcija jau kopš pirmsākumiem nav bijusi vienota.

Jautāta par partijas izredzēm nākamajās Saeimas vēlēšanās viņa sacīja, ka priekšvēlēšanu cīņa ir jau sākusies: “Būs ļoti smagi jāstrādā. Tajā laikā, kad pie 3,2% sašķēlās “Jaunais laiks”, esmu teikusi: nav nekādas citas metode un recepte kā tikai darbs.”

Komentējot to, vai viņas aiziešana varētu ietekmēt valdības un partijas stabilitāti, viņa apliecināja – nav ne mazāko pazīmju, ka valdības stabilitāte būtu apdraudēta. “Ne viens cilvēks var uzcelt partiju, ne viens cilvēks var to nograut,” sacīja Āboltiņa.

Intervija ar Solvitu Āboltiņu

3 komentāri