“A to B Rollerski”: puiši meklē Raimondu; drīz sāksies piedzīvojums!

Komentāri
“A to B Rollerski”: puiši meklē Raimondu; drīz sāksies piedzīvojums!
Foto: radošā apvienība "Moodwork"

Lai saprastu, vai izbēgsi no lielajiem zvēriem, kuru Ziemļamerikas pašos ziemeļos nav retums, ir jānomēra sava ieroča stobra garums. Tas gan nav ticējums, bet tā var noprast no nākamā “A to B Rollerski” komandas stāsta. Viņi beidzot sasnieguši Kanādu, kur mīt arī galvenais varonis Raimonds Dombrovskis. Starp citu, mēļo, ka viņi jau sākuši lielo piedzīvojumu…

Zemāk, kā jau ierasts, teksts no filmēšanas grupas dalībnieka Jāņa Spurdziņa:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Visur pilns ar medniekiem – sezona ir sākusies. Kungs, kas redzams bildē, izstāstija ko darīt, ja sanāk satikt Vinniju Pūku. Parādija savu “mazo” ieroci, ko tur pie krūtim vienmēr gatavībā. Mums ir koncentrētu piparu gāzes baloniņš, bet par to mednieks teica, ka lācim tās būs kā garšvielas.

Pa nakti sasniedzām Kanādas robežu, bet tās darba laiks ir tikai lidz 21:00. Nakšņojām turpat un no rīta jau esam Kanādā. Šobrīd sēžam Davsonas pilsētas bibliotēkā. Raimonds arī ir tepat kaut kur, tikai vēl neesam viņu sameklējuši. Atradām viņa kempinga vietu ar zīmīti, ka ir devies uz pilsētu – banka, internets. Viņam neesot pulkstenis, tāpēc nezina, cikos ir izgājis un cikos būs atpakaļ. Nolēmām izmēģināt veiksmi un paši sameklēt viņu. Pilsēta nav liela, vecs zeltraču ciems.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl