A to B Rollerski: piedzīvojumi noslēdzas pie Meksikas robežas

Komentāri
A to B Rollerski: piedzīvojumi noslēdzas pie Meksikas robežas
Radošā apvienība "Moodowork"

Dokumentālās filmas A to B Rollerski filmēšanas grupa ar galveno varoni Raimondu Dombrovski priekšgalā pagājušajā piektdienā pie Meksikas robežas noslēdza divus mēnešus ilgo ceļojumu pa Aļaskas un Ziemeļamerikas ārēm.

Lūk, ceļojumu noslēdzošās piezīmes!

”Raimonds rollero gar kaktusiem. Karsti, bet viņam patīk.

Esam pie Meksikas robežas. Stāsti dalās, un stereotipi ir stipri, tāpēc nolemjam pāri robežai nebraukt. Treileri “noparkojam” ASV, bet paši ar pasēm dodamies pāri robežai apēst kādu tako. To izdarām un dodamies atpakaļ.

Skaists saulriets pie kaktusiem. Uzvelkam hokeja kluba Kurbads T kreklu un parollerojam.

Šodien ir pēdējā filmēšanas diena – šis ceļojuma posms ir noslēdzies. Drīz sāksim kravāties un gatavoties braucienam uz Lasvegasas lidostu.

Pirms tam gan jāpārdod treileris. Varbūt kādam interesē?

Paldies visiem, kas sekoja līdzi mūsu gaitām! Paldies arī visiem palīgiem un atbalstītājiem, bez jums mēs nekur nebūtu tikuši.

Bet ar šo piedzīvojums nebeidzas – tas tikai uzņem apgriezienus. Ar stāstiem ir jādalās, tos nevar turēt pie sevis, tāpēc gaidām filmu, citas bildes, vēl neizstāstītos stāstus un veidojam jaunus. Tas viss sekos, tāpēc palieciet ar mums, un mēs paliksim ar jums. Turās!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl