“A to B Rollerski”: “Esam iebraukuši ASV prērijās!”

0 Komentāru
“A to B Rollerski”: “Esam iebraukuši ASV prērijās!”
Foto: radošā apvienība "Moodwork"

Dokumentālās filmas “A to B Rollerski” filmēšanas komanda izbraukusi cauri nelielai daļai Kanādas unatgriezusies Amerikā, šoreiz jau no citas puses un turpina piedzīvojumu. Raimonds izmanto līkumotos ceļus lielāka ātruma sasniegšanai, kamēr pārejā komanda dara savu darbiņu – filmē!

“”SportAlbert” sagādātās jakas ar logo labi strādā – bieži cilvēki uzprasa, ko mēs te darām. Tad arī stāsta un ar interesi tiekam uzklausīti. Bildē esam “makdonalda” interneta medībās un jaukam pārītim parādam filmas tīzeri.

Esot Jasper nacionālajā parkā radās ātrā ideja pievērst vietējo uzmanību mūsu filmai. Tur aktuāla problēma ir uz ceļa sabrauktie lāči, kas, piemēram, pērn bijuši veseli 17. Tad nu Raimonds kļuva par lāci un informēja vietējo sabiedrību un tūristos par notiekošo dabas parka teritorijā.

Nakti pavadām kalnu pārejā pie ledāja. Skaistas debesis, saullēkts un viss pārējais. No rīta paskatāmies, cik daudz ledājs ir atkāpies pēdejo gadu laikā. Tas kūs ļoti ātri, globālā sasilšana laikam ir pa īstam.

Turpinām ceļu caur Canadian Rockies. Beidzot redzam to, kas ir sabildēts uz visiem Kanādas bukletiem un pastkartītēm. Skaisti! Filmēt neaizmirstam, un Raimonds dodas dažos ātruma nobraucienos pa līkumotajām nogāzēm.”

0 Komentāru