Komentāri
“A to B Rollerski”: ceļā sastapts vietējais latvietis – mākslinieks un bijušais Dausonas mērs Jānis Šteins
Foto: radoša apvienība "Moodwork"

Filmēšana ir sākusies! Nesen “A to B Rollerksi” dokumentālās filmas filmēšanas grupa atstājusi Dausonas pilsētu, kurā satika tās bijušo mēru, latvieti Jāni Šteinu. Interesantie stāsti turpinās, tikai šis laikam būs pagaidām pēdējais uz ilgaku laiku, jo puišiem trūks sakaru. Kā viņi teica: “Līdz Inuvikai nekā nebūs, tikai milzīgi plašumi un skaista daba.”

Zemāk teksts no radošās apvienības “Moodwork” biedra Jāņa Spurdziņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Latvieši ir visur. Pavisam nejauši iepazīstamies ar Jāni Šteinu. Vietēji viņu pazīst kā John Stein. Māklsinieks, mūziķis un ļoti interesants cilvēks. Izrādās, ka viņs ir bijis Dausonas mērs. Jaunībā ceļojis pa Jukonu un nolēmis atgriezties šajā pilsētā uz palikšanu.

Vakaru pavadām pie viņa, daloties stāstiem. Viņa tēvs, Ilgars Šteins, arī ir bijis māklsinieks. Uzdāvinām viņam suvenīrus no Latvijas – info grāmatas par Rīgu, šokolādi, “Latvian Voices” disku u.c. Jānis ļoti priecājās sacīdams, ka viņam patīk viss latviskais, it sevišķi mūzika. Tā kā, meitenes, jūsu balsis skanēs arī Jukonā. Uz atvadām Jānis mums uzdāvināja savu instrumentālās mūzikas disku. Paldien Jānim par viesmīlību un kompāniju!

Tagad nopērkam pēdējās lietas. Visu laiku bija problēmas atrast gana jaudīgu lodāmuru, lai Gvido varētu salodēd baterijas savas helikopteram. Beidzot izdevās!

Raimonds sniedza interviju vietējai avīzei, kur pie reizes parādījām žurnālam arī vecos video materiālus.

Tagad dodamies uz ziemeļiem – Inuvika ir galamērķis, bet pa ceļam piestāsim vietā ar nosaukuma Eagle Plains, kur, iespējams, tiksim pie sakariem. Bet, visticamāk, ka nē… Līdz Inuvikai nekā nebūs, tikai milzīgi plašumi un skaista daba.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl