“A to B Rollerski”: bez piedzīvojumiem Polijā laikam neiztiek neviens ceļotājs

Komentāri
“A to B Rollerski”: bez piedzīvojumiem Polijā laikam neiztiek neviens ceļotājs
Foto: radoša apvienība "Moodwork"

Vakar, 9. septembra rīta pusē, uz Vāciju, Frankfurti devās dokumentālās filmas “A to B Rollerski” filmēšanas grupa. Tiem, kas ar auto brauc uz Eiropas lejasgalu, jārēķinās, ka var atgadīties visādas ķibeles. Protams, bez piedzīvojumiem uz Polijas lielceļiem neiztiek neviens ceļotājs, arī mūsu varoņi.

Zemāk filmēšanas grupas dalībnieka Jāņa Spurdziņa apraksts par to, kas īsti notika:
“Naktī braucot, kaut kas notika sajūgam. Nepatīkami trokšņo un raustīšanās, “piešāvāmies” braukt mierīgi uz 90 vai uz 120 km/h, lai tiktu uz kādu servisu, bet naktī, nobraucot no “bāņa”, protams, viss ir ciet.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzbraucām atpakaļ uz lielceļa un ātri vien auto palika stāvam. Es ar Gvido gājām uz priekšu līdz benzīntankam, lai dabūtu evakuatora tel. nr. To dabūjām, atnesām sev un pārējiem burgerus un, kamēr ēdām – vecis jau klāt.

Tagad esam kaut kāda miesta viesnīcā, paguļam un līdz vakaram ceram dabūt auto jaunu ātrumkārbu, lai dotos tālāk pie Svena pēc ekipējuma un tad uz Frankfurti.
Viss mierīgi!”

Jau rītdien komandai paredzēta izlidošana uz Aļaskas pilsētu Ankoridžu, kur tiks uzsākts ceļs un filmēšana. Ja vēlies lasīt par “A to B Rollerski” komandas piedzīvojumiem ASV arī turpmāk, turpini sekot līdzi portālam Skaties.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl