“A to B Rollerski”: bez piedzīvojumiem Polijā laikam neiztiek neviens ceļotājs

Pievienot komentāru
“A to B Rollerski”: bez piedzīvojumiem Polijā laikam neiztiek neviens ceļotājs
Foto: radoša apvienība "Moodwork"

Vakar, 9. septembra rīta pusē, uz Vāciju, Frankfurti devās dokumentālās filmas “A to B Rollerski” filmēšanas grupa. Tiem, kas ar auto brauc uz Eiropas lejasgalu, jārēķinās, ka var atgadīties visādas ķibeles. Protams, bez piedzīvojumiem uz Polijas lielceļiem neiztiek neviens ceļotājs, arī mūsu varoņi.

Zemāk filmēšanas grupas dalībnieka Jāņa Spurdziņa apraksts par to, kas īsti notika:
“Naktī braucot, kaut kas notika sajūgam. Nepatīkami trokšņo un raustīšanās, “piešāvāmies” braukt mierīgi uz 90 vai uz 120 km/h, lai tiktu uz kādu servisu, bet naktī, nobraucot no “bāņa”, protams, viss ir ciet.

Uzbraucām atpakaļ uz lielceļa un ātri vien auto palika stāvam. Es ar Gvido gājām uz priekšu līdz benzīntankam, lai dabūtu evakuatora tel. nr. To dabūjām, atnesām sev un pārējiem burgerus un, kamēr ēdām – vecis jau klāt.

Tagad esam kaut kāda miesta viesnīcā, paguļam un līdz vakaram ceram dabūt auto jaunu ātrumkārbu, lai dotos tālāk pie Svena pēc ekipējuma un tad uz Frankfurti.
Viss mierīgi!”

Jau rītdien komandai paredzēta izlidošana uz Aļaskas pilsētu Ankoridžu, kur tiks uzsākts ceļs un filmēšana. Ja vēlies lasīt par “A to B Rollerski” komandas piedzīvojumiem ASV arī turpmāk, turpini sekot līdzi portālam Skaties.lv.