“A to B Rollerski”: atbalsti dokumentālo filmu “Kickstarter” vietnē

Pievienot komentāru
“A to B Rollerski”: atbalsti dokumentālo filmu “Kickstarter” vietnē

Jau gandrīz mēnesi filmēšanas grupa dokumentālajai lentai “A to B Rollerski” iepazīst Aļaskas un Ziemeļamerikas āres. Arī filmas galvenais varonis Raimonds Dombrovskis veicis jau vairākus kilometrus pa to pašu maršrutu, kuru ar rollerslēpēm veica 1988. gadā. Ja vēlies palīdzēt tās tapšanā, projekts ir pieteikts starptautiskās finansēšanas vietnē “Kickstarter”. Mērķis ir savākt vismaz 33 tūkstošus ASV dolāru.

Filmēšanas darbi ASV norisinās jau no 11.septembra un turpināsies līdz pat 15.oktobrim. Uzfilmētais materiāls būs kā papildinājums 1988. gada piedzīvojumam, no kura saglabājušās apmēram 20 stundas video materiāla, kas veidos filmas pamatus. Skatītājiem to plānots nodot nākamā gada 2015. maijā.

Lai filmēšanas komandai un pašam Raimondam izdotos viss, kā iecerēts, ir nepieciešams vēl papildus finansējums, kurā var palīdzēt ikviens. ”A to B Rollerski” projekts ir pieteikts starptautiskās finansēšanas vietnē ”Kickstarter”, kur, sākot jau ar vakardienu, 9. septembri, 30 dienas būs iespējams iesaistīties projektā, ziedojot līdzekļus filmas tapšanai, pretī saņemot dažāda veida pateicības.

Palīdzi tapt iedvesmojošai dokumentālai filmai, uzspiežot šeit! Viss, kas Tev nepieciešams – derīga kredītkarte vai arī savs konts ”Amazon” iepirkšanās vietnē.