“900 sekundes” jauno sezonu sāks jaunā laikā

Komentāri
“900 sekundes” jauno sezonu sāks jaunā laikā
Publicitātes foto.

No 4. septembra un turpmāk ik darbdienas rītu “900 sekundes” jau plkst. 6.00 būs kopā ar visu Latviju! Uzsākot jauno sezonu, LNT rīta raidījums “900 sekundes” ar jaunām sajūtām un pārmaiņām pirmie modinās skatītājus.

Raidījuma vadītājs Mārtiņš Daugulis akcentē: ”Kas gan var būt labāks, kā ar uguntiņu acīs darīt to, kas pašam patīk un ko cilvēki no tevis sagaida? Jaunajā sezonā mēs sekosim pasaules tendencei – kļūt skatītājam vēl tuvāki, ļaut sajust mūsu degsmi, lai kopā uzsildītu un iekustinātu rītu. Mēs gribam mainīt lietas uz labu un aicināsim skatītāju darīt to kopā ar mums. Mēs kļūsim tuvāki, uzzinot būtisko no pirmavota un atverot ziņu pasaules durvis ziņnešiem – mūsu pašu cilvēkiem – vairāk nekā ir piedzīvots līdz šim Latvijā.

Visbeidzot – mēs ar garantiju būsim gatavi modināt, informēt un stāstīt par svarīgāko agrāk par visiem, jo jaunais “900 sekunžu” raidlaiks – no plkst. 6.00 rītā – ir mazs solis pulksteņa rādītājam, bet liels solis notikumu atspoguļošanā. Cilvēku paradumi un dzīves ritms mainās! Mēs maināmies līdzi un ar sparu, kāds līdz šim nav redzēts un sajusts. Mans sapnis ir ziņu tiešraide – 24 stundas no vietas 7 dienas nedēļā. Esmu par pusstundu tuvāk savam sapnim!”

Skatītājus ik rītu sveicinās raidījuma “900 sekundes” komanda: vadītāji Mārtiņš Daugulis, Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs, kā arī Sporta ziņu vadītāji Kaspars Dvinskis un Lauris Lizbovskis, kā arī Laika ziņu vadītāji Kristaps Tālbergs un Māris Grigalis.

Lasi vēl