Komentāri

Onkuliņam Jūlijam Ziemassvētki ir mīļākie svētki visā garajā gadā, un viņš tos sāk gaidīt jau jūlijā. Jūlijonkuliņš mīl gatavoties svētkiem laikus, tāpēc arī Ziemassvētku eglīti noskata jau vasarā. Un par šādu apdomību un plānošanu šajā rītā runāsim ar pašu Jūlijonkuliņu, kurš piektdienas rītā bija 900 sekunžu studijas ekskluzīvais viesis.

Ko Ziemassvētkos vēlams celt galdā saskaņā ar Jūlijonkuliņa ieteikumiem un kāda ir tā īstākā Ziemassvētku svinēšana? Arī uz šiem jautājumiem Jūlijonkuliņam ir atbildes!

Jāpiebilst, ka tautā runā – Jūlijonkuliņam ir īpašas attiecības ar Leļļu teātri – viņam labs draugs ir aktieris Artūrs Putniņš…

Skaties VIDEO!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl