Komentāri

Onkuliņam Jūlijam Ziemassvētki ir mīļākie svētki visā garajā gadā, un viņš tos sāk gaidīt jau jūlijā. Jūlijonkuliņš mīl gatavoties svētkiem laikus, tāpēc arī Ziemassvētku eglīti noskata jau vasarā. Un par šādu apdomību un plānošanu šajā rītā runāsim ar pašu Jūlijonkuliņu, kurš piektdienas rītā bija 900 sekunžu studijas ekskluzīvais viesis.

Ko Ziemassvētkos vēlams celt galdā saskaņā ar Jūlijonkuliņa ieteikumiem un kāda ir tā īstākā Ziemassvētku svinēšana? Arī uz šiem jautājumiem Jūlijonkuliņam ir atbildes!

Jāpiebilst, ka tautā runā – Jūlijonkuliņam ir īpašas attiecības ar Leļļu teātri – viņam labs draugs ir aktieris Artūrs Putniņš…

Skaties VIDEO!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl