Komentāri

Saulainā bērnība mīlošā ģimenē devusi neizmērojamu mīlestību pret brīvu Latviju. Ticība Dievam un Latvijas neatkarības idejai ļāva pārciest režīma maiņas un būt brīvai no aizvainojuma pret savu nodevēju – disidente Lidija Lasmane Doroņina ir jaunāka par Latviju un pērn nosvinēja 90. dzimšanas dienu.

Pēc Lasmanes kundzes domām, neizvērtējot vēsturi, aiziet paaudzes, kuras neuzzina, ko piedzīvojuši vecāki un vecvecāki, un, tikai to zinot, mēs pratīsim un spēsim nošķirt gaišo no negaišā.

Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienas 4. maijā Lielajā intervijā par to, vai, ikdienā gaužoties, nezaimojam brīvības vērtību, kas būtu jādara ar VDK dokumentiem un ko ikviens varam dot Latvijai vairāk!

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl