Komentāri

9. maija rīts iesācies ar jaunu zemākās temperatūras rekordu Skrīveros, bet Kurzemē – sniega segu pāris centimetru biezumā.

Kā novērojuši iedzīvotāji, otrdienas rītā daudzviet veidojas visai pamatīga sniega sega – tā, piemēram, Ezerē, kas atrodas Saldus pusē, sniegs pamatīgi klāj kokus un pat nesen kā uzziedējušos ziedus. Snigšana iemūžināta arī Talsu apkaimē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: “ziemīgs” izbrauciens pa Kurzemi


Savukārt kāds kurzemnieks iemūžinājis veselu virkni “ziemīgu” skatu – Talsos, Saunagā, Dundagā, Slīteres Nacionālajā parkā un pa ceļam uz Mazirbi.

Foto: sniegs Ezerē un Cīravā


Kā informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs, Skrīveros līdz plkst. 6.00 rītā fiksēts jauns 9. maija minimālās gaisa temperatūras rekords -1,9 grādi. Iepriekš zemākā temperatūra šajā datumā bija 1945. un 1999. gadā, kad termometra stabiņš noslīdēja līdz -1,8 grādiem.

Video

Laika ziņas

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl