9. maija kautiņš “Artilērijas Pagrabos”: agresīvie jaunieši tikai aizsargājās no kluba klientiem

4 komentāri
9. maija kautiņš “Artilērijas Pagrabos”: agresīvie jaunieši tikai aizsargājās no kluba klientiem

Gadu pēc incidenta Daugavpils latviskajā bārā “Artilērijas Pagrabi”, kur 9. maijā izcēlās kautiņš, kuru fiksējušas arī videonovērošanas kameras, izmeklētāji konstatējuši, – pieci jaunieši, kas ieradušies atpūtas vietā un sākuši agresīvi uzvesties, nav vainīgi. Kluba klienti paši esot vainīgi notikušajā, – tā atzinis arī prokurors.

“Kriminālprocesa laikā iegūto pierādījumu kopums ļauj secināt, ka kautiņa iniciatori bija paši kluba apmeklētāji – V. Ivanovs un K. Ločmelis, kuri pirmie, lietojot fizisku spēku pret minētajiem jauniešiem [Jevģēniju Rancovu, Vlasdislavu Proščenko, Andreju Kizimu, Romanu Kamalovu, Jevgeniju Zalivski – red.] izraisīja kautiņu,” – teikts Daugavpils prokuratūras skaidrojumā “Artilērijas Pagrabiem”.

Prokuratūra skaidro,- “no video ieraksta un aizdomās turēto liecībām ir secināms, ka viņu rīcība bija vērsta tikai pret V. Ivanova un K. Ločmeļa prettiesisko rīcību, un viņu darbības kvalificējamas kā nepieciešamā aizstāvēšanās, pārkāpjot tās robežas.

Tajā pašā laikā Prokuratūra atzinusi, ka incidents esot sācies tādēļ, ka J. Rancovs esot pagrūdis A. Sodānu. Taču tas Prokuratūras ieskatā neliecinot par huligānismu “Krimināllikuma 231. panta izpratnē”. “Turklāt videoieraksts neliecina, ka darbības tika vērstas pret pasākuma norisi, kā arī netika konstatēts, ka tika traucēts iestādes darbs,” skaidro Prokuratūra.

Kā viss notika un kā Tev šķiet, vai pieci jaunieši sāka “pašaizsardzību”? Skaties videoierakstu!

Brīdinām, ka video redzami arī nepatīkami skati.

Prokuratūras skaidrojums:

“Artilērijas Pagrabu” īpašnieks Andrejs Faibuševičs portālam Skaties.lv pauda, ka “protams, šo lēmumu pārsūdzēsim”.

Jau vēstīts, ka pērnā gada 9. maijā vienā no latviskākajām Daugavpils atpūtas vietām, klubā “Artilērijas Pagrabi”, izcēlās incidents. Tika izteikta  arī versija, ka tas noticis saistībā ar 9. maija tuvošanos.

TOP komentāri

  • Sevent Nova Rowan
    +2 +2 0

    Sevent Nova Rowan

    Manuprat tie pieci atnaca ar merkji paardities es nekko citu tur nespeeju saskatit,skaidri redzams ka vidut sevi..tur viss bija ok kamer atnaca kautkadi pidari un sabojaja citiem vakaru!!
  • Tom Jordan
  • Martins Dudinsh

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl