21 komentārs

Lielāka pensiju indeksācija būtu jāpiemēro cilvēkiem ar lielāku darba stāžu, – šāds priekšlikums iesniegts Saeimā, taču deputātu viennozīmīgu atbalstu tas pagaidām nav guvis. Kāds viedoklis šajā jautājumā ir iedzīvotājiem?

Jaunas iedzīvotāju aptaujas dati atklāj, ka absolūtais vairākums (86%) atbalsta ierosinājumu piemērot lielāku pensiju indeksāciju cilvēkiem ar lielāku darba stāžu.

Tikai 4% aptaujāto to neatbalsta, bet desmitajai daļai (10%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • iisi un konkreeti
  +12 +11 -1

  iisi un konkreeti

  Protams,ka tiem kuriem ir liels darba staazzs pensiju vajag krietni paaugstinaat,jo citi ir tikai nobumbeleejussi un sannem to passu minimaalo pensiju,tad kur taisniiba
 • eh
  +11 +10 -1

  eh

  un ko darīt sievietei, kura uzaudzinajussi 3+ bērnus,nomaksājot nodokļus strādājusi darbu 30-40 gadus , lai varētu darbu apvienot ar bērnu audzināšanu, rezultātā sanem pensiju nedaudz virs minimālās? Kaut ka liekas negodigi, ja salidzina ar dzērāju kurs strādājis 10 gadus, par bērniem nav licies ne zinis, kurš saņem tadu pasu pensiju! Kur nu vel ar biznesmeniem, kuriem neviena bērna, tacu drabs bankā un dzivo cepuri kuldams, domādams jaunus nodoklus.....
 • eņģis
  +9 +9 0

  eņģis

  Gribētu sagaidīt šīs izmaiņas dzīvē reāli. Bet - valdība jau vaimanās,- kur tad ņemt miljonus. Paši jau savu algas pielikumu un prēmijas neredz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl