86% iedzīvotāju uzskata, ka Valsts prezidentu jāievēl atklātā balsojumā

9 komentāri

Organizācija “Delna” iesniegusi Saeimai 11 tūkstošus iedzīvotāju parakstu, aicinot ieviest izmaiņas un Valsts prezidentu turpmāk iecelt atklātā balsojumā. Kāds ir sabiedrības noskaņojums šajā jautājumā?

Absolūtais vairākums (86%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka Saeimai Valsts prezidentu būtu jāievēl atklātā balsojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai 7% iedzīvotāju tā neuzskata. Tikmēr vēl 7% nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl