84 gadus vecajai Maigas tantei policija izraksta protokolu par atkritumu dedzināšanu

36 komentāri
84 gadus vecajai Maigas tantei policija izraksta protokolu par atkritumu dedzināšanu
Foto avots: Facebook

Ķekavas pagasta Valdlaučos 84 gadus vecajai Maigas tantei likumsargi izrakstījuši protokolu par atkritumu dedzināšanu. Medaļai gan ir divas puses – policisti stāsta, ka vairākas reizes kundzi jau mēģinājuši brīdināt, ka kaimiņi par viņas darbībām sūdzas.

Sieviete dedzinājusi atkritumus pagalmā, taču kaimiņos dzīvojošās ģimenes atvasei esot bijusi alerģija no kodīgajiem dūmiem, apgalvo kaimiņi. Viņi esot runājuši ar kundzi, taču viņa turpinājusi dedzināt atkritumus, tādēļ kaimiņi esot policijā uzrakstījuši iesniegumu, portālam Skaties.lv stāstīja Ķekavas novada pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Germans Ivanovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Likumsargi vairākas reizes mēģināja runāt ar kundzi, taču viņa turpināja dedzināt. Pēc tam arī savā paskaidrojumā viņa atzina, ka ir informēta, ka atkritumus dedzināt ir aizliegts, taču tā darījusi visu savu dzīvi, tādēļ arī turpinās to darīt. Mēs mēģinājām viņu brīdināt, taču likums ir visiem viens,” Skaties.lv akcentēja G. Ivanovs.

Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

Vai policijai bija jāraksta protokols Maigas tantei? Savu viedokli raksti komentāros!

TOP komentāri

 • Lilija Paegle(ex.Kļaviņa)
  +28 +28 0

  Lilija Paegle(ex.Kļaviņa)

  Mīļie kaimiņi, tantuku nepārmāciet, bet ejiet viņai palīgā! Pārvāciet gružus uz citurieni. Pašiem būs apmierinājums-palīdzējuši būsiet vecam cilvēkam un arī pašiem svaigs un labs, nepiesārņots gaiss! Lai dzīvo draudzīgas kaimiņu attiecības!
 • Anna
  +27 +27 0

  Anna

  Kāpēc tagad būtu jāspēlē uz jūtām? Tie tantuki var cilvēkus trakus pataisīt ar savu stūrgalvību un vienīgo pareizo viedokli. Tur nav citu zāļu, ar labu neko nepanāksi.
 • Ieva
  +25 +25 0

  Ieva

  pareizi,ka jāraksta protokols- kā jau teica- likums visiem viens,neatkarīgi,cik gadu!
  Bez tam visi mūsdienās slēdz līgumus ar atkritumu izvedējiem- arī laukos tā notiek un Valdlauči nav jau nekādi lauki- tā pati PieRīga vien ir un domāju,ka iespēja izvest atkritumus viņai ir- tikai par to jāmaksā,ko tantuks droši vien negrib darīt! Un ne jau baigās summas par to jāmaksā- vienkārši paintereseties vajag!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl