Komentāri

Ēnu ekonomikas apkarošanas politika nav nesusi gaidīto – atbildīgās iestādes rīkojas pārāk kūtri un ēnu ekonomikas apkarošanas metodēm jākļūst nežēlīgākām, tā uzskata premjers Māris Kučinskis.

Absolūtais vairākums jeb 77% aptaujāto piekrīt viedoklim, ka Latvijas atbildīgās instances ēnu ekonomikas apkarošanā rīkojas pārāk kūtri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai desmitā daļa 11% ir pretējās domās un tam nepiekrīt. Vēl tikpat daudziem jeb 12% iedzīvotāju nav konkrētas nostājas šajā jautājumā.

Absolūtais vairākums – 76% iedzīvotāju – uzskata, ka ir nepieciešams ieviest stingrākas metodes ēnu ekonomikas apkarošanai.

15% aptaujāto tā neuzskata, bet desmitā daļa 9% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl