Komentāri

LNT Ziņu dienests turpina sižetu ciklu par tās vēstnešiem – bērniem, kuri gaida mūsu atbalstu. Smaga diagnoze – cukura diabēts, kas pilnībā izmainīja 7 gadus vecās Katrīnas dzīvi. Arī viņa cer uz brīnumu “Labestības dienā”.

Kopš četru gadu vecuma meitenei jāievēro diēta un jāseko cukura līmenim asinīs. Tas jāmēra vismaz piecas reizes reizes dienā un pat naktī, jo, ja cukura līmenis kritīsies, tad meitenei var iestāties koma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērna dzīvi var atvieglot insulīna pumpis. Tad injekciju skaits būtu daudz mazāks – tikai vienu reizi četrās dienās. Turklāt Katrīnai nebūtu jāuztraucas par to, ka viņai ik pa laikam vajag slēpties no citu cilvēku skatiem, lai injicētu insulīnu. Tā vietā vajadzēs tikai ievadīt aparātā nepieciešamu insulīna devu.

“Labestības dienas” koncertu, kur uzstāsies labākie Latvijas izpildītāji, LNT tiešraidē varēs skatīties šo svētdien plkst. 21.05 uzreiz pēc raidījuma “LNT TOP 10”.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl