Komentāri

LNT Ziņu dienests turpina sižetu ciklu par tās vēstnešiem – bērniem, kuri gaida mūsu atbalstu. Smaga diagnoze – cukura diabēts, kas pilnībā izmainīja 7 gadus vecās Katrīnas dzīvi. Arī viņa cer uz brīnumu “Labestības dienā”.

Kopš četru gadu vecuma meitenei jāievēro diēta un jāseko cukura līmenim asinīs. Tas jāmēra vismaz piecas reizes reizes dienā un pat naktī, jo, ja cukura līmenis kritīsies, tad meitenei var iestāties koma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērna dzīvi var atvieglot insulīna pumpis. Tad injekciju skaits būtu daudz mazāks – tikai vienu reizi četrās dienās. Turklāt Katrīnai nebūtu jāuztraucas par to, ka viņai ik pa laikam vajag slēpties no citu cilvēku skatiem, lai injicētu insulīnu. Tā vietā vajadzēs tikai ievadīt aparātā nepieciešamu insulīna devu.

“Labestības dienas” koncertu, kur uzstāsies labākie Latvijas izpildītāji, LNT tiešraidē varēs skatīties šo svētdien plkst. 21.05 uzreiz pēc raidījuma “LNT TOP 10”.

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl