Komentāri
67% iedzīvotāju nav apmeklējuši nevienu no Rīgas-Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumiem
Gaismas festivāls "Staro Rīga". (Foto: LETA)

Lielākā daļa (67%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā norāda, ka nav apmeklējuši nevienu no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumiem, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Tikmēr trešā daļa jeb 33% ”kādu pasākumu” ir apmeklējuši. Tie Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji, kuri ir apmeklējuši kādu no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumiem, lielākoties tos vērtē pozitīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vidējais iedzīvotāju sniegtais vērtējums ir 7,7 punkti. ”Drīzāk pozitīvu” vērtējumu (7 un vairāk punkti) sniedzis absolūtais vairākums (81%) aptaujāto. Tikmēr 12% snieguši vidēju vērtējumu šiem pasākumiem, bet drīzāk negatīvu vērtējumu pauduši 5% to iedzīvotāju, kuri ir apmeklējuši kādu no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumiem.

2% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl