65% Latvijas iedzīvotāju atbalsta pret bēgļu uzņemšanu vērstās protesta akcijas

1 komentārs
65% Latvijas iedzīvotāju atbalsta pret bēgļu uzņemšanu vērstās protesta akcijas
FOTO: LETA

Biedrība Tēvijas sargs ir izsludinājusi protesta akciju pret jaunu imigrantu uzņemšanu Latvijā, kurā sola piedalīties arī politiķi. Cik daudzi atbalsta pret imigrantu uzņemšanu vērstas protesta akcijas?

Divas trešdaļas jeb 65% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta pret imigrantu uzņemšanu vērstas protesta akcijas rīkošanu. Tikmēr 28% ir pretējās domās un to neatbalsta. 7% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Stradiņa universitātes profesors un starpkultūru komunikācijas eksperts Denis Hanovs tikmēr intervijā 900 sekundēs izteicās, ka Latvijas politiķi, diskutējot par bēgļu uzņemšanu Latvijā, runā bezatbildīgi un manipulatīvi.

9% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka Latvijas politiķi kopumā, runājot par bēgļu uzņemšanu Latvijā, komunikācijā ar sabiedrību ir objektīvi un godīgi.

Tikmēr lielākā daļa 76% ir pretējās domās un uzskata, ka politiķi šajā jautājumā nav objektīvi un godīgi. 15% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

TOP komentāri

  • Dzintars
    +2 +2 0

    Dzintars

    Kam mums vajadzīgi tie imigranti? Mums ko, pašiem savu problēmu nepietiek? Pēc dažiem gadiem tā vairs nebūs mūsu Latvija, bet būs banānu republika, jo viņi taču vairojas kā trusīši, un vēl savilks savus radiniekus. Labāk to naudiņu būtu devuši pansionātiem, vai bērnu namiem.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl