6 komentāri

Kāda sieviete Saulkrastos dzīvo mājā bez ūdens un bez elektrības. Pabalsts, ko kundze saņem no valsts, ir 64 eiro mēnesī. Kundze sirgst ar vākšanas māniju, un mājas pagalmā kaudzēm sakrautas dažādas mantas. Sieviete Latvijā atgriezusies salīdzinoši nesen, un līdz tam dzīvojusi Anglijā un Austrālijā.

Sieviete, kas mīt neapskaužamos apstākļos kādā mājiņā Saulkrastos, stāsta, ka vecāki no Latvijas esot aizmukuši uz Angliju. Tur viņa izmācījusies par skolotāju, bet ar darbiem nav veicies. Tad viņa devusies uz Austrāliju. Kad Latvija atguva neatkarību, sieviete atgriezusies Latvijā un atguvusi īpašumu – īres namu Rīgā, Mežaparkā. Viņa stāsta, ka īpašums viltus ceļā esot izkrāpts, iemainot to pret māju Saulkrastos. Turklāt tagad palīdzība, ko sieviete saņem no valsts, ir 64 eiro mēnesī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī palīdzību sievietei piedāvāja vietējā baznīca, sievietei nav izdevies ar viņiem rast vienprātību.

Foto:

”Ar visu savu depresiju un visu, ko esmu pārdzīvojusi, esmu spiesta lasīt pudeles,” stāsta sieviete. Tiesa gan, kundze sirgst ar tā dēvēto vākšanas māniju, un viņas mājas pagalms aizkrauts ar dažādām mantām. Diez ko labāk neizskatās arī mājas iekšpusē.

Saulkrastu sociālā dienesta darbiniece saka, ka kundze, ”protams, nav savu aktīvo mūžu pavadījusi Latvijā, un līdz ar to viņa arī nav veikusi sociālās iemaksas”. “Protams, ka viņa saņem no valsts sociālo pabalstu. Tas ir vairāk nekā 64 eiro mēnesī,” apstiprina Anita Bogdanova, Saulkrastu sociālā dienesta vadītāja.

Sociālajā dienestā sola, ka ziemā sievieti ”pieskatīs”.

Skaties video:

TOP komentāri

 • ento
  +3 +3 0

  ento

  Tieši tā,kādas sociālās iemaksas tad veikuši tie,kuri šeit ierodas kā patvēruma meklētāji? Valdība uztraucas,ka pabalsts nevar būt par zemu,lai nebūtu jāzog,bet par vietējiem nedomā.Savulaik man dēls pēc vidusskolas saslima un uz slimības laiku viņam piešķīra invaliditāti un tā bija 45 lati!! Tas tāpēc,ka vēl nebija darba stāža,bet ko cilvēkam darīt? Pieļauju,ka ari tagad šī summa ir zema.
 • ...
 • ...
  +2 +2 0

  ...

  es nesaaprotu ..vai ziema jagaida ,lai socialie pacewltu savas pakaļas no krēsla un palīdzētu šai kundzei...jau tagad āra auksts ,lietus mitrs drēgns ,dreebes mitras ,kā jus domajiet kaa vina tur var vispar guleet kamer jus socialie savaas siltaas gultaas nakts melnumaa un utt. saulkrasti galīgi vairs nesaprot ko runaa TV ...lai ko vina buutekranā...ziemā palidzēsot ar savu redzes loku ...nu gan atbilde ,ka pilnigi preemeet vajag

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl