600 tūkstoši eiro! Laimīgais loterijas uzvarētājs – kāds vīrietis no Vidzemes – atklāj, ko darīs ar laimestu!

Pievienot komentāru
600 tūkstoši eiro! Laimīgais loterijas uzvarētājs – kāds vīrietis no Vidzemes – atklāj, ko darīs ar laimestu!
Dennis Skley / Flickr

5. janvārī Latvijas Loto birojā kārtot formalitātes laimesta saņemšanai bija ieradies līdz šim veiksmīgākais loteriju spēlētājs Latvijā – viņam gada nogalē izdevās uzminēt 10 Keno skaitļus un laimēt lielāko laimestu loteriju vēsturē – 600 tūkstošu eiro!

Tā kā laimests ir ļoti iespaidīgs, veiksminieks bija atturīgs un par savu personību plašākai sabiedrībai bija ar mieru atklāt vien to, ka ir vīrietis no Vidzemes.

“Vakarā pēc izlozes gāju gulēt un nolēmu, ka jāpaskatās savā lietotāja profilā, kā veicies. Skatos, ka sadaļā “Laimests” ir skaitlis 600 tūkst. eiro un vēl paspēju nodomāt – “redz kā ielikuši šeit reklāmu”, taču īsti mierīgs prāts, redzot šo skaitli, man nebija. Modināju sievu, lai paskatās uz šo summu, un beigās salīdzināju savus izvēlētos skaitļus un izlozes rezultātus, līdz sapratu, ka patiešām esmu laimējis!”

Ko vidzemnieks darīs ar iespaidīgo naudas summu?

Runājot par iespējām, ko sniedz šāda naudas summa, vīrietis Latvijas Loto atklāja, ka pret to attiecas nopietni, un laimests dos iespēju viņam kļūt no darba ņēmēja par darba devēju, kā arī viņš apsver iespēju daļu laimesta ziedot labdarībai.

Jau ziņots, ka Loterijas Keno 29. decembra vakara izlozē tika uzminēti 10 skaitļi un laimēti 600 tūkst. eiro. Laimīgā loterijas biļete ar diviem spēles variantiem (likme 10 eiro par variantu) un abiem Džokeriem kopsummā par 23 eiro iegādāta internetā.

600 tūkst. eiro ir lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē. Līdz šim lielākais loteriju laimests 367 395 eiro vērtībā 2013. gada novembrī laimēts loterijā SuperBingo. Līdz šim lielākais Keno laimests par 10 uzminētiem skaitļiem ir bijis 341 489 eiro, un tas ir ticis laimēts divas reizes – 2006. gada jūlijā Aizkrauklē un 2010. gada oktobrī Rīgā.

Lasi vēl