55% iedzīvotāju uzskata, ka pašvaldībās jāuzlabo ceļu, ielu un pagalmu stāvoklis

2 komentāri
55% iedzīvotāju uzskata, ka pašvaldībās jāuzlabo ceļu, ielu un pagalmu stāvoklis
Bedres. (Edijs Pālens / LETA)

Jau gandrīz piecus mēnešus ar jaunu sparu strādā jaunievēlētās pašvaldības. Kas, pēc iedzīvotāju domām, to darbā būtu jāuzlabo? Tas noskaidrots jaunā aptaujā.

Izrādās, ka salīdzinoši biežāk Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka viņu pašvaldībā būtu jāuzlabo ceļu, ielu un iekšpagalmu brauktuvju stāvoklis (55%), kā arī jāveicina jaunu darba vietu radīšana (55%).

Tāpat bieži iedzīvotāji norādījuši, ka būtu jāuzlabo komunālo pakalpojumu cenas (40%), un veselības aprūpes pieejamība (35%), kā arī uzņēmējdarbības veicināšana (34%) un atbalsts jaunajām ģimenēm (29%). Retāk nosauktas tādas jomas kā sabiedriskā transporta pieejamība (12%) un sociālo pabalstu piešķiršana (10%).

Vēl 3% iedzīvotāji norādījuši kādu citu jomu, kura būtu jāuzlabo pašvaldības darbā. 1% aptaujāto norādījuši, ka viņu pašvaldībā neko nevajag uzlabot un viss ir labi, bet 2% nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • Ainārs Vilmanis
  +1 +1 0

  Ainārs Vilmanis

  Pašvaldības mācās no valsts.Kāpēc to jādara ja valsts to nedara.
 • Es
  0 0 0

  Es

  Vispār jau būtu interesanti kad Rīgā tiks atjaunots ceļu apzīmējums, kas nav darīts gadiem ilgi, pat gājēju pārejas ir nodilušas - ne vienmēr ceļazīme ir pamanāma. Katru dienu mēs riskējam sabojāt savu auto, noskaņojumu visu dienu RD nolaidības pēc. Uz epastiem atbild ka nav naudas- tai pat laikā BI2 koncertiem ir nauda ... vismaz 50% Rīgas ielām nav ceļa apzīmējumi, sadalošās joslas.. Vai tas nav arī kāds likuma pārkāpums...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl