2 komentāri

Jau gandrīz piecus mēnešus ar jaunu sparu strādā jaunievēlētās pašvaldības. Kas, pēc iedzīvotāju domām, to darbā būtu jāuzlabo? Tas noskaidrots jaunā aptaujā.

Izrādās, ka salīdzinoši biežāk Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka viņu pašvaldībā būtu jāuzlabo ceļu, ielu un iekšpagalmu brauktuvju stāvoklis (55%), kā arī jāveicina jaunu darba vietu radīšana (55%).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat bieži iedzīvotāji norādījuši, ka būtu jāuzlabo komunālo pakalpojumu cenas (40%), un veselības aprūpes pieejamība (35%), kā arī uzņēmējdarbības veicināšana (34%) un atbalsts jaunajām ģimenēm (29%). Retāk nosauktas tādas jomas kā sabiedriskā transporta pieejamība (12%) un sociālo pabalstu piešķiršana (10%).

Vēl 3% iedzīvotāji norādījuši kādu citu jomu, kura būtu jāuzlabo pašvaldības darbā. 1% aptaujāto norādījuši, ka viņu pašvaldībā neko nevajag uzlabot un viss ir labi, bet 2% nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • Ainārs Vilmanis
  +1 +1 0

  Ainārs Vilmanis

  Pašvaldības mācās no valsts.Kāpēc to jādara ja valsts to nedara.
 • Es
  0 0 0

  Es

  Vispār jau būtu interesanti kad Rīgā tiks atjaunots ceļu apzīmējums, kas nav darīts gadiem ilgi, pat gājēju pārejas ir nodilušas - ne vienmēr ceļazīme ir pamanāma. Katru dienu mēs riskējam sabojāt savu auto, noskaņojumu visu dienu RD nolaidības pēc. Uz epastiem atbild ka nav naudas- tai pat laikā BI2 koncertiem ir nauda ... vismaz 50% Rīgas ielām nav ceļa apzīmējumi, sadalošās joslas.. Vai tas nav arī kāds likuma pārkāpums...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl