50% Latvijas iedzīvotāju plāno vai jau ir uzsākuši saldēt ogas

Pievienot komentāru
50% Latvijas iedzīvotāju plāno vai jau ir uzsākuši saldēt ogas
LETA

Salīdzinoši visbiežāk (50%) Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir norādījuši, ka šogad plāno vai jau ir uzsākuši saldēt ogas. To atklāj pētījumu kompānijas TNS jūlija vidū veiktais pētījums.

Salīdzinoši bieži iedzīvotāji norādījuši, ka šogad plāno vai jau ir uzsākuši gatavot ievārījumus (40%), konservēt dārzeņus (30%) un vākt zāļu tējas (26%).

Salīdzinoši retāk iedzīvotāji norādījuši, ka šogad plāno vai jau ir uzsākuši spiest un konservēt sulas (22%), konservēt augļus/ogas (20%) un konservēt/kaltēt sēnes (17%). Savukārt ko citu konservēt plāno vai jau ir uzsākuši 1% iedzīvotāju.

Ceturtā daļa (27%) iedzīvotāju norādījuši, ka šogad neplāno/nav uzsākuši neko no minētā.

2% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Trešā daļa (35%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem šogad ir apmeklējuši vai plāno apmeklēt kādu mūzikas festivālu. No tiem desmitā daļa (9%) iedzīvotāju šogad jau ir apmeklējuši un plāno apmeklēt vēl kādu mūzikas festivālu, 6% iedzīvotāju šogad ir apmeklējuši, bet vairs neplāno apmeklēt kādu mūzikas festivālu un 20% iedzīvotāju šogad vēl nav apmeklējuši, bet plāno apmeklēt kādu mūzikas festivālu.

64% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem šogad nav apmeklējuši un neplāno apmeklēt kādu mūzikas festivālu.

1% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.