49% latviešu pēc terora Parīzē baidās ceļot

Komentāri

Gandrīz puse jeb 49% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju atzinuši, ka viņu drošības sajūta tagad ir daļēja – viņi jūtas droši šeit, Latvijā, tomēr tajā pašā laikā atzīst, ka ceļot baidās.

Pavisam nervozi pēc notikušā jūtas gandrīz piektā daļa respondentu – 19% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju uz jautājumu “Vai pēc traģiskajiem notikumiem Francijā Jūs jūtaties droši?” atbildēja ar “nē”, tādējādi apliecinot, ka pēc notikušā Francijā viņi nejūtas droši arī Latvijā, par ceļošanu nemaz nerunājot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gandrīz ceturtā daļa aptaujāto – 23% norāda, ka par spīti notikušajam viņi jūtas droši gan Latvijā, gan arī nevairās no braukšanas citur pasaulē.

Savukārt 9% aptaujas dalībnieku norāda, ka nevar novērtēt savas sajūtas, vai arī viņi par tādām lietām nemaz nedomā.

Rīts pēc terorakta Parīzē:

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl