47% Latvijas iedzīvotāju atbalsta ierosinājumu aizliegt smēķēt automašīnās

11 komentāri

Aizliegt smēķēt arī personīgo automašīnu salonos – to paredz likuma grozījumi, kuri šobrīd tiek gatavoti galīgajam lasījumam Saeimā. TNS pētīja, kā šo ieceri vērtē iedzīvotāji.

47% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ierosinājumu aizliegt smēķēt automašīnās. Tikpat liela daļa (47%) to neatbalsta.

Vēl 6% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Likumprojekts, kurā iekļauta arī smēķēšanas aizliegšana automašīnās, kopumā iekļauj virkni vēl dažādu citu smēķēšanas ierobežojumu, un tiem būtu jāstājas spēkā līdz nākamā gada 20. maijam. Taču, lai izkontrolētu, vai šo aizliegumu cilvēki ievēro, ministrija karā ar smēķētājiem automašīnās cer uz valsts un pašvaldības policijas palīdzību.

Video

TOP komentāri

 • Seniors
  +6 +6 0

  Seniors

  Sie dati ir , izsukti no pirksta . Si publikacija , ir domata Saeimai , lai varetu pienemt so likumu . neticu , kad 47 % , butu ar mieru apstaties celmala , un uzsmeket , ja steidzams darbs .driz jau , nevares ari majas mileties , ar sievu , vai milako . Bus jasauc paliga policistu , vai Saeimas deputatu . Tads cilveks , kurs izdomaja , so likuma normu , nav PIESKAITAMS , un laiks butu griezties , pi Psihiatra ! Ari , SAEIMA , likvides pipetavas (smeketavas )?
 • Es
 • eironene
  +4 +4 0

  eironene

  Tie ir tie, kam NAV auto, resp., kājāmgājēji, kas smēķē uz ielas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl