6 komentāri

Pašreizējā globālajā situācijā ļoti būtiska ir informācija, ko sniedz mediji un tam, kādā veidā ar informāciju tiek manipulēts. Tieši šā iemesla dēļ tiek domāts, kā ierobežot Krievijas ietekmi Latvijā. Cik ļoti Latvijas iedzīvotāji seko līdzi Krievijas medijiem, un kā to vērtē?

Pētījumu aģentūras TNS veiktā interneta aptauja liecina, ka 46% personīgi piedalījušies vai dzirdējuši sarunu, kurā kāds no radiem, draugiem, paziņām aizstāv Krievijas īstenoto politiku. 47% atzīst, ka šādas savu paziņu lokā nav dzirdējuši, bet 7% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vaicājot par to, vai un cik lielā mērā Latvijas iedzīvotāji saskārušies ar Krievijas īstenotās politikas aizstāvēšanu vai arī popularizēšanu masu medijos, tad atbildes ir šādas: 44% atzīst, ka ir ar to saskārušies; 47% aptaujāto saka, ka nav saskārušies ar Krievijas īstenotās politikas aizstāvēšanu un/ vai popularizēšanu masu medijos.

Salīdzinot šā gada pētījuma rezultātus ar pagājušā gada pētījuma rezultātiem, jāatzīst, ka neparādās statistiski nozīmīgas atšķirības, respektīvi – situācija pirms gada bija tieši tāda pati kā šobrīd.

Video

TOP komentāri

 • meduza
  +2 +2 0

  meduza

  Jautājums kuru tieši "Krievijas" politiku un kādu tieši viedokli. Vispārējā melu gūzmā, kas gāžas no visiem mūsu masu medijiem (kas sen ir politizēti) vienīgais pareizais viedoklis ir vienīgi ASV? Cilvēki sen vairs nav naivi un saprot, ka jebkuras bumbas un iebrukumi citās valstīs izsauc bēgļu plūsmas un līķu kalnus. ASV bumbas un destruktīvās darbības nav ne ar ko labākas par Krievijas metodēm. Turklāt vieni izraisa otras. Sākot nesodītus karus tiek radīts bīstams precedents, ka tā drīkst. Paskat arī Iraka pieteica ultimātu Turcijai, kas iebruka tās teritorijā. Tagad visi, kam bumbas sāks kaimiņam tās mest uz galvas, jo redz pastāv savas intereses
 • Protams
 • JURIS
  0 0 0

  JURIS

  Tā aptauja izskatās tāda jocīga ,it īpaši ,ja paskatās uz GLOBUSU ,jeb pasules karti ar valstīm , Tad ir redzams ,ka Latvija ir starp diviem dzirnakmeņiem . Un ja tie dzirnakmeņi sāks griezties , tad Latvija tiks samalta ,kā jau tas ir noticis daudz riez . Labāk draudzīgas kaimiņattiecības ,nekā tāls radinieks . Putins protams daudziem nepatīk ,it īpaši pediņiem ,lezbietēm ,kukuļņēmējiem ,pērkamām personām un vārguļiem .No otras puses ,ja runājam par Krieviju tad neredzu starpību starp Krieviju un Amerikas Savienotajām Valstīm , abas ar ieročiem rokās , pārsvarā citu rokām , ieguvušas to kas viņām ir . Un amerīkāņi tagad ir ļoti dusmīgi uz Krieviju ,jo neieguva visu Ukrainu .Stratēģisko Krimu un ar Pasaules bagātākajām antrcīta ogļu atradnēm Donbasā , Pērkamā Latvijas valdība izpārdevusi visu ko spēja un vēl māna tautu .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl