42% iedzīvotāju valsts svētkos pasākumus neplāno apmeklēt un izmantos svētkus kā brīvdienu

1 komentārs
42% iedzīvotāju valsts svētkos pasākumus neplāno apmeklēt un izmantos svētkus kā brīvdienu
Foto: LETA

42% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā šos svētkus izmantos kā brīvdienu, neapmeklējot īpašos 18. Novembrim veltītos pasākumus, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Tikmēr 39% respondentu norādījuši, ka ik gadu Latvijas valsts proklamēšanas dienā jeb 18. Novembrī klātienē apmeklē šai dienai veltītos pasākumus, piemēram, karaspēka parādi, salūtu u.tml.

Savukārt trešā daļa (31%) iedzīvotāju svētkiem veltītos raidījumus vēro televīzijā.

26% Latvijas iedzīvotāju aptaujā ir norādījuši, ka valsts svētkus svin kopā ar radiem, draugiem. 1% atzina, ka svētkus atzīmē, piedaloties kādā no svētku pasākumiem kā dalībnieks vai organizators, bet vēl 1% šajā dienā grasās strādāt. Pārējie aptaujātie ir norādījuši kādu citu atbilžu variantu, bet 8% aptaujā atzinuši, ka neatzīmē 18. novembri.

TOP komentāri

  • ilmārs
    0 0 0

    ilmārs

    Varbūt vajadzētu visas bodes u.t.t. aizklopēt ciet,lai tiešām būtu svētki nevis staigāt pa bodēm un meklēt atlaides. ( Foron 17. ,18., vaļā un atlaides nākat svinat.).

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl