5 komentāri

Līdz 13. Saeimas vēlēšanām vēl vairāk nekā gads, bet uz Latvijas politiskās skatuves jau vērojama kustība – tiek veidoti jauni politiskie spēki, bet esošās partijas skar pārmaiņas. Esam noskaidrojuši sabiedrības viedokli par šīm izmaiņām.

Piektā daļa jeb 19% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka šīs pārmaiņas pozitīvi ietekmēs politisko kultūru Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt 41% iedzīvotāju uzskata, ka šīs pārmaiņas Latvijas politisko kultūru neietekmēs ne pozitīvi, ne negatīvi.

Tikmēr ceturtā daļa jeb 26% iedzīvotāju uzskata, ka šīs pārmaiņas politisko kultūru Latvijā ietekmēs negatīvi, bet 14% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • Rolands Brigaders
  +2 +2 0

  Rolands Brigaders

  Politiskajā dzīvē nekas nemainīsies uz laukuma spēlēs tie paši, tikai ar citu nosaukumu.Var mainīties politiskais klimats ja valdībā strādās arī krievu politiķi,jo viņiem būtu sevis ja parāda reālajā darbā.
 • nu-nu
  +1 +1 0

  nu-nu

  Kāpēc gan nē! Ceturdaļgadsimtu latvieši mulājās savā sulā,zog,krāpjās apšmauc viens otru.Latviju taču izsaimniekoja taču viņi(latvieši) Kas agrāk valdīja Latvijā un Rīgā? Krievi,vācieši zviedri un t,t,bet bija taču kārtiba un tauta nedzivoja uz nabadzības sliekšņa kā tagad!
 • Aigars Snikus

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl