40 Latvijas mūziķi apvienojušies un radījuši unikālu Latgales skaņdarbu izlasi

Komentāri

Albums ar 12 latgaliešu dziesmām tapis kā veltījums Latvijas simtgades svētkos un atgādinājums par Latgales kongresa simtgadi, kurā 1917. gadā latgalieši pieņēma valstiski svarīgu lēmumu – apvienoties ar pārējo novadu latviešiem.

Albuma tapšanā piedalījušies dažādu mūzikas stilu un paaudžu mākslinieki, tostarp arī Renārs Kaupers, Jānis Aišpurs, Kārlis Kazāks, Valters Frīdenbergs, Kristaps Rasims, Aigars Runčis, Arnis Slobožaņins, Guntis Rasims, Atis Auzāns un citi. Albumā iekļauti dažādu stilu un laikmetu kompozīcijas, kurām piešķirts oriģināls aranžējums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Maija sākumā notiks virkne citu pasākumu, kas atgādinās par Latgales kongresa nozīmi, tostarp arī Latgaliešu valodas nakts naktī no 5. uz 6.maiju.

Festivāla parkā iepretim Latgales vēstniecībai “Gors” uz divām skatuvēm pulcēsies latgaliešu literāti, mūziķi un dzejnieki, lai uzstātos 15 stundu garā kultūras maratonā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl