11 komentāri

Tuvojas Latvijas simtgade, un jau šobrīd notiek vairāki ar valsts dzimšanas dienu saistīti pasākumi un akcijas. Aptaujā noskaidrots sabiedrības viedoklis par šiem pasākumiem.

Trešā daļa Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atzīst, ka Latvijas simtgades pasākumu klāsts viņiem personiski ir saistošs. Savukārt ceturtajai daļai jeb 23% šie pasākumi nešķiet saistoši. Tikmēr liela daļa iedzīvotāju – 39% – par Latvijas simtgades pasākumu klāstu nemaz nav informēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš janvāra, kad veikta līdzīga aptauja, simtgades pasākumos ieinteresēto skaits ir pieaudzis par 6 procentpunktiem.

Šobrīd vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju plāno apmeklēt kādu no simtgadei veltītajiem pasākumiem, bet ceturtā daļa iedzīvotāju nevienam pasākumam nepievienosies.

Vēl ceturtajai daļai iedzīvotāju šajā jautājumā nav viedokļa.

TOP komentāri

 • Viesturs Zaļups
  +2 +2 0

  Viesturs Zaļups

  Kas tie par murgiem. Latvijas simtgade. Kur latvija dabūja sits gadus kā brīva neatkarīga suverēna valst. Kur. Man kāds var paskaidror.
 • Valija Ozolina
  +1 +1 0

  Valija Ozolina

  Man arī nau nekāda prieka,priecāties par šo, kur mēs esam.
 • Dzintra Dzintriņa
  +1 +1 0

  Dzintra Dzintriņa

  Miljoni svētkiem atrodas, bet pilsoņu veselībai tiek vākti ar ziedojumu palīdzību. Vajadzētu Rīgas svētkus svinēt par ziedojumiem, bet tos miljonus, kas no nodokļiem paņemti svētkiem novirzīt veselībai un izglītībai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl