Komentāri
38% Latvijas iedzīvotāju Lieldienās rīko īpašas svētku pusdienas vai vakariņas
F64

Lūgti dalīties ar šī gada Lieldienu svinēšanas plāniem, Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem salīdzinoši visbiežāk ir norādījuši, ka Lieldienas svinēs, rīkojot īpašas svētku vakariņas vai pusdienas (38%) un piedaloties dažādās atrakcijās, piemēram, olu krāsošanā un ripināšanā (25%).

Biežāk starp tiem, kuri Lieldienās piedalīsies dažādās atrakcijās, ir iedzīvotāji, kuru ģimenēs ir četri un vairāk cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzinoši bieži iedzīvotāji norādījuši, ka Lieldienas svinēs, apmeklējot kādus publiskus svētku pasākumus (18%) un dodoties uz dievkalpojumu baznīcā (16%).

Salīdzinoši retāk iedzīvotāji norādījuši, ka Lieldienas šogad svinēs, ciemojoties un esot kopā ar ģimeni, radiem vai draugiem (5%), kādā citā veidā (3%) un strādājot (2%). Iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 29 gadiem biežāk norādījuši, ka Lieldienas svinēs, ciemojoties un esot kopā ar ģimeni.

15% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka Lieldienas šogad nesvinēs. Šādu atbildi sniegušo vidū salīdzinoši biežāk ir Rīgas iedzīvotāji.

7% iedzīvotāju vēl nav konkrētu plānu Lieldienu svinēšanai.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl