Komentāri
38% Latvijas iedzīvotāju Lieldienās rīko īpašas svētku pusdienas vai vakariņas
F64

Lūgti dalīties ar šī gada Lieldienu svinēšanas plāniem, Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem salīdzinoši visbiežāk ir norādījuši, ka Lieldienas svinēs, rīkojot īpašas svētku vakariņas vai pusdienas (38%) un piedaloties dažādās atrakcijās, piemēram, olu krāsošanā un ripināšanā (25%).

Biežāk starp tiem, kuri Lieldienās piedalīsies dažādās atrakcijās, ir iedzīvotāji, kuru ģimenēs ir četri un vairāk cilvēki.

Salīdzinoši bieži iedzīvotāji norādījuši, ka Lieldienas svinēs, apmeklējot kādus publiskus svētku pasākumus (18%) un dodoties uz dievkalpojumu baznīcā (16%).

Salīdzinoši retāk iedzīvotāji norādījuši, ka Lieldienas šogad svinēs, ciemojoties un esot kopā ar ģimeni, radiem vai draugiem (5%), kādā citā veidā (3%) un strādājot (2%). Iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 29 gadiem biežāk norādījuši, ka Lieldienas svinēs, ciemojoties un esot kopā ar ģimeni.

15% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka Lieldienas šogad nesvinēs. Šādu atbildi sniegušo vidū salīdzinoši biežāk ir Rīgas iedzīvotāji.

7% iedzīvotāju vēl nav konkrētu plānu Lieldienu svinēšanai.

Lasi vēl