3 komentāri

Saeima šodien atsāks darbu – sāksies pavasara sesija. Cik apmierināti ar parlamentāriešu darbu ir iedzīvotāj?

Līdzīgi kā pēdējos gados, arī šoreiz var secināt, ka Latvijas iedzīvotāji ar Saeimas darbu nav apmierināti – parlamentāriešu darbs novērtēts ar atzīmi 3,7 punktiem no 10 iespējamiem.

Augstāku vērtējumu (7 un vairāk punkti) snieguši vien 7% iedzīvotāju. Vidēju vērtējumu (5 vai 6 punkti) devuši 28% iedzīvotāju. Zemāku vērtējumu, kas ir tikai 1 līdz 4 punkti no 10 iespējamiem, snieguši 61% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā.

TOP komentāri

 • Einārs
  +3 +3 0

  Einārs

  oooo...tāds ir mans vērtējums..jēgas nav nekādas no viņiem ..visus uz minimālo algu pārsēdināt bez piemaksām,kompensacijām. No viņu ;lēmumiem; cilvēki bēg no šīs valsts. Ja nav tad nav.
 • fzss
 • Džeks
  +2 +2 0

  Džeks

  Man šāds vērtējums ir par visiem 26 . gadiem ! Nekas par darba likuma dzelžainības ieviešanu par labu privātsektora darbiniekiem , šajos gados nav darīts ! Nevajag ļurināt , ka nevarēja neko ar likumu darīt , lai ierobežotu lielo uzmešanas apjomu privātajā sektorā ! Tas arī ir bijis aizbraukšanas iemesls kādiem 70% no aizbraukušajiem ! Tas ir daļējs iemesls pie budžeta bardaka ! Otra daļa ir vaina jāuzņemās visām valdībām , kuras ir gulējušas , šos 26 . gadus ! Arī vaina ir pašā darbinieku masā , ka maz uzstājības par nepareizi pieņemtiem lēmumiem budžeta jautājumos !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl