3 komentāri

Saeima šodien atsāks darbu – sāksies pavasara sesija. Cik apmierināti ar parlamentāriešu darbu ir iedzīvotāj?

Līdzīgi kā pēdējos gados, arī šoreiz var secināt, ka Latvijas iedzīvotāji ar Saeimas darbu nav apmierināti – parlamentāriešu darbs novērtēts ar atzīmi 3,7 punktiem no 10 iespējamiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augstāku vērtējumu (7 un vairāk punkti) snieguši vien 7% iedzīvotāju. Vidēju vērtējumu (5 vai 6 punkti) devuši 28% iedzīvotāju. Zemāku vērtējumu, kas ir tikai 1 līdz 4 punkti no 10 iespējamiem, snieguši 61% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā.

TOP komentāri

 • Einārs
  +3 +3 0

  Einārs

  oooo...tāds ir mans vērtējums..jēgas nav nekādas no viņiem ..visus uz minimālo algu pārsēdināt bez piemaksām,kompensacijām. No viņu ;lēmumiem; cilvēki bēg no šīs valsts. Ja nav tad nav.
 • fzss
 • Džeks
  +2 +2 0

  Džeks

  Man šāds vērtējums ir par visiem 26 . gadiem ! Nekas par darba likuma dzelžainības ieviešanu par labu privātsektora darbiniekiem , šajos gados nav darīts ! Nevajag ļurināt , ka nevarēja neko ar likumu darīt , lai ierobežotu lielo uzmešanas apjomu privātajā sektorā ! Tas arī ir bijis aizbraukšanas iemesls kādiem 70% no aizbraukušajiem ! Tas ir daļējs iemesls pie budžeta bardaka ! Otra daļa ir vaina jāuzņemās visām valdībām , kuras ir gulējušas , šos 26 . gadus ! Arī vaina ir pašā darbinieku masā , ka maz uzstājības par nepareizi pieņemtiem lēmumiem budžeta jautājumos !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl